Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Śledź nas na Facebooku

Sklep z akcesoriami kuchennymi – o firmie Tadar

Od 1994 roku

Firma Handlowa TADAR zajmuje się importem i dystrybucją wyrobów ze stali nierdzewnej, aluminium i porcelany, przeznaczonych do gospodarstwa domowego. Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, współpracującą z wieloma hurtowniami i sieciami marketów na terenie całego kraju. Doświadczenie, które zdobyliśmy od 1994 roku, pozwoliło nam uzyskać znaczącą pozycję wśród branży AGD.

 

Dbałość o klienta

Aby zaspokoić potrzeby jak najszerszego grona klientów, dbamy o wysoką jakość i różnorodność asortymentu. Dbałość ta znajduje również potwierdzenie w ilości sprzedawanych przez nas towarów.

Nasza strategia handlowa to nie tylko nieustanne wprowadzanie nowych i atrakcyjnych produktów na polski rynek, ale też zapewnienie dogodnych warunków sprzedaży (rabaty, promocje, terminy płatności).

 

Zapraszamy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronach serwisu internetowego. W naszym asortymencie znajdą Państwo talerze obiadowe na sztuki, komplety garnków i wiele innych produktów niezbędnych w każdym, dobrze wyposażonym gospodarstwie domowym.

Życzymy udanych zakupów!