Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Śledź nas na Facebooku

Garnki pojedyncze Jest 10 produktów.

 • Emaliowane

  Artykuły kuchenne: garnki emaliowane

  Zachęcamy do zapoznanie się z ofertą garnków emaliowanych, które dostępne są aktualnie w asortymencie sklepu Tadar. Posiadamy produkty w różnych rozmiarach i kolorach, dlatego z pewnością znajdą Państwo wśród nich propozycję idealną dla siebie.

  W naszych garnkach emaliowanych ugotują Państwo niejedno danie, które z pewnością ucieszy podniebienia Państwa rodziny lub zaproszonych gości.

  W ofercie sklepu internetowego Tadar dostępne są również inne artykuły i przybory kuchenne, takie jak komplety garnków ze stali nierdzewnej czy patelnie indukcyjne.

 • Ze stali nierdzewnej

  Garnki ze stali nierdzewnej

  Poza kompletami garnków ze stali nierdzewnej znajdą Państwo u nas również garnki tego typu sprzedawane na sztuki. Posiadamy garnki w różnych rozmiarach, toteż każdy klient w naszej ofercie znajdzie produkty zgodne ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.

  Garnki ze stali nierdzewnej to produkty trwałe i eleganckie, toteż powinny znaleźć się w każdej, dobrze wyposażonej kuchni. Dzięki nim przygotowywanie wszystkich potraw może przemienić się z przykrej konieczności w prawdziwą przyjemność.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą garnków ze stali nierdzewnej. Polecamy produkty dostępne w sklepie internetowym Tadar!

 • Aluminiowe

  Sklep online – garnki aluminiowe

  Oferowane w sklepie internetowym Tadar garnki aluminiowe cechują się wysoką jakością. Są bardzo odporne na wysokie temperatury, toteż bez problemu można używać ich w piekarniku (do 180 stopni). Dzięki garnkom aluminiowym gotowanie z pewnością stanie się dla Państwa nie tylko łatwiejsze, ale również o wiele przyjemniejsze.

  Polecamy garnki aluminiowe dostępne w sklepie internetowym Tadar. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu. W asortymencie posiadamy m.in. komplety garnków ze stali nierdzewnej i różnego rodzaju akcesoria kuchenne.

 • Odlewane

  Garnki odlewane – sklep online

  Wśród wielu rodzajów garnków dostępnych w ofercie sklepu internetowego Tadar znajdą Państwo także garnki odlewane. Jedną z ich głównych zalet jest nieprzywierająca powłoka, dzięki której można uniknąć przypalenia gotowanych potraw.

  Garnki odlewane można bez obaw wkładać do rozgrzanego piekarnika, co daje dodatkowe możliwości ich użytkowania. Ponadto, można stosować je zarówno na kuchenkach gazowych, jak i ceramicznych czy elektrycznych.

  Zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym Tadar. Polecamy Państwu również inne dostępne w naszym asortymencie produkty, takie jak komplety garnków emaliowanych, czy komplety garnków ze stali nierdzewnej.

Pokazuję 1 - 10 z 10 produktów