Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Śledź nas na Facebooku

Sztućce na sztuki Jest 32 produktów.

 • Klasyczny i niezbędny w każdym domu komplet sześciu łyżek do zup z linii CORENTE. Całość wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która doskonale się prezentuje. Produkty dzięki swojej gładkiej fakturze, bez zdobień z pewnością przypadną do gustu użytkownikom i elegancko wkomponują się w zastawę stołową. Łyżki można skompletować z innymi sztućcami z serii, tworząc efektowny zestaw. 

  13,53 zł
 • Klasyczny i niezbędny w każdym domu komplet sześciu noży z linii CORENTE. Całość wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która doskonale się prezentuje. Produkty dzięki swojej gładkiej fakturze, bez zdobień z pewnością przypadną do gustu użytkownikom i elegancko wkomponują się w zastawę stołową. Noże można skompletować z innymi sztućcami z serii, tworząc efektowny zestaw. 

  13,53 zł
 • Klasyczny i niezbędny w każdym domu komplet sześciu widelcy z linii CORENTE. Całość wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która doskonale się prezentuje. Produkty dzięki swojej gładkiej fakturze, bez zdobień z pewnością przypadną do gustu użytkownikom i elegancko wkomponują się w zastawę stołową. Widelce można skompletować z innymi sztućcami z serii, tworząc efektowny zestaw. 

  13,53 zł
 • Klasyczny i niezbędny w każdym domu widelec z linii NEGRO. Przyrząd wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest niezwykle trwała i fantastycznie się prezentuje. Produkt dzięki swojej gładkiej fakturze, z delikatnym zdobieniem na końcu produktu z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom i elegancko wkomponuje się w zastawę stołową.

  2,92 zł
 • Niezwykle praktyczna i niezbędna w każdym domu łamana łyżeczka. Przyrząd wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest wyjątkowo trwała oraz doskonale się prezentuje. Produkt wykonany w gładkiej formie, która z pewnością przypadnie do gustu wielu użytkownikom. Łyżeczka doskonale sprawdzi się w trakcie picia heraty lub spożywania zupek. 

  6,15 zł
 • Niezbędny w każdym domu widelec do potraw. Przyrząd wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest wyjątkowo trwała oraz doskonale się prezentuje. Produkt posiada zdobienie w postaci lekko tłoczonego wzoru, który z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom. Widelec z ogromną łatwością można skompletować z innymi sztućcami z serii, tworząc elegancki zestaw.

  2,89 zł
 • Niezbędny w każdym domu nóż do potraw. Przyrząd wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest wyjątkowo trwała oraz doskonale się prezentuje. Produkt posiada zdobienie w postaci lekko tłoczonego wzoru, który z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom. Nóż z ogromną łatwością można skompletować z innymi sztućcami z serii, tworząc elegancki zestaw.

  2,89 zł
 • Niezbędny w każdym domu łyżka do kremów warzywnych i zup. Przyrząd wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest wyjątkowo trwała oraz doskonale się prezentuje. Produkt posiada zdobienie w postaci lekko tłoczonego wzoru, który z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom. Łyżkę z ogromną łatwością można skompletować z innymi sztućcami z serii, tworząc elegancki zestaw.

  2,89 zł
na stronę
Pokazuję 25 - 32 z 32 produktów