Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Śledź nas na Facebooku

Czajniki Brak produktów w tej kategorii

Artykuły kuchenne - czajniki

W ofercie sklepu internetowego Tadar posiadamy szeroki wybór czajników – dzięki nim szybko i wygodnie ugotują Państwo wodę na aromatyczną kawę lub herbatę na każdym rodzaju kuchenki, także indukcyjnej.

Oferujemy czajniki ze stali nierdzewnej, aluminiowe oraz emaliowane o różnych pojemnościach i w bogatej gamie kolorystycznej. Nasze czajniki wyposażone są w gwizdki, których dźwięk oznajmia, że gotująca się woda osiągnęła temperaturę wrzenia.

W naszym sklepie internetowym można zamówić zarówno czajniki o tradycyjnym, jak i o bardziej nowoczesnym designie - wszystko w wyjątkowo niskich cenach.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu internetowego Tadar. W naszym asortymencie znajdą Państwo również akcesoria do pieczenia, a także artykuły łazienkowe i barowe.

 • Czajniki emaliowane

  Przybory kuchenne – czajniki emaliowane

  Dostępne w asortymencie sklepu internetowego Tadar czajniki emaliowane przeznaczone są do użytku na kuchence gazowej. Ich klasyczne wykończenie i ponadczasowy styl sprawią, ze z pewnością będą stanowić istotny element dekoracyjny w każdej kuchni. Polecamy także inne produkty z oferty sklepu Tadar. Znajdą u nas Państwo m.in. różnego rodzaju patelnie, komplety garnków ze stali nierdzewnej oraz wiele przydatnych przyborów i akcesoriów kuchennych.

  Poniżej zamieściliśmy wszystkie informacje dotyczące poszczególnych modeli czajników emaliowanych.

  OFERTA

 • Czajniki ze stali...

  Akcesoria kuchenne – czajniki ze stali nierdzewnej

  W asortymencie sklepu z przyborami i akcesoriami kuchennymi Tadar znajdą Państwo produkty niezbędne w każdej kuchni. Wśród nich posiadamy również czajniki ze stali nierdzewnej.

  Tego typu czajniki przeznaczone są do użytku na kuchenkach gazowych i występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki klasycznemu wykończeniu sprawdzą się w każdym wnętrzu.

  Poniżej znajdą Państwo wszystkie informacje na temat modeli czajników ze stali nierdzewnej aktualnie dostępnych w sklepie internetowym Tadar. Zachęcamy do zakupów!

  OFERTA

 • Czajniki żeliwne