Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Śledź nas na Facebooku

Przybory kuchenne i inne - zwroty

Czasem podczas robienia zakupów przez internet działamy pod wpływem impulsu, aby po wszystkim przekonać się, że przedmiot przyniesiony przez listonosza nie odpowiada naszym potrzebom. Jeśli zdarzy się Państwu właśnie taka sytuacja, zakupione u nas akcesoria kuchennei łazienkowe lub inne produkty, mogą Państwo bez problemu zwrócić.

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta", (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014r), kupujący bez podania przyczyny może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie internetowym w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru.

Informacje dotyczące zwrotów

  • towar można zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki,
  • paczkę zwrotną można nadać w dowolny dla Państwa sposób,
  • koszt odesłania towaru pokrywa zwracający, natomiast sklep Tadar.pl po otrzymaniu produktu niezwłocznie (nie później niż w terminie 14 dni) zwróci należność na konto bankowe wskazane w formularzu odstąpienia od umowy,
  • paczki przesłane na adres sklepu za pobraniem nie będą odbierane,
  • warunkiem odstąpienia od umowy jest otrzymanie przez sklep Tadar.pl produktu nieuszkodzonego oraz nie posiadającego śladów użytkowania poza śladami wynikającymi ze zwykłego zarządu,
  • jeśli mają Państwo problem z nadaniem przesyłki prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.

Zwracany produkt/y należy solidnie zapakować oraz zabezpieczyć na czas transport. Do paczki ze zwracanym produktem, dołączamy wypełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość, a następnie przesyłamy na adres sklepu iternetowego tadar.pl Jasin, ul.Poznańska 53, 62-020 Swarzędz.

PDF - Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość