DARMOWA DOSTAWA od 149 zł NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA
Uwaga! Zamówienia zrealizowane do godziny 12.00 wysyłane są tego samego dnia!

Wkłady do lodówki turystycznej

Wkład do lodówki turystycznej BranQ 250 g niebieski

8.59 zł
8.59 zł
Mały uniwersalny wkład chłodzący
Stan na magazynie: wysoki

Wkład do lodówki turystycznej BranQ 1000 g niebieski

10.49 zł
10.49 zł
Uniwersalny wkład chłodzący
Stan na magazynie: wysoki

Wkład do lodówki turystycznej BranQ 185 g niebieski

7.59 zł
7.59 zł
Uniwersalny wkład chłodzący
Stan na magazynie: wysoki
W podróż najlepiej zabrać napoje. Nad jeziorem chętnie schłodzisz się lodami. W upale (lub nie) zawsze warto dbać o świeżość jedzenia, które się przewozi. Wkłady turystyczne pomogą ci osiągnąć odpowiednią temperaturę do czasowego przechowywania wszystkich produktów spożywczych. Wystarczy tylko wiedzieć, gdzie kupić takie wkłady chłodzące i mrożące.


Wkłady chłodzące i wkłady do zamrażania

Dzięki nim zabezpieczysz owoce, świeże warzywa, a nawet kanapki. Wkłady do lodówki turystycznej sprawią też, że czekoladowe łakocie, które ze sobą zabierzesz, nie rozpuszczą się przedwcześnie. Na wycieczce z maluchami są wręcz obowiązkowe. Tak samo przydadzą się na wieczorze ze znajomymi (np. przy ognisku). Wkłady do zamrażania są poza domem alternatywą dla naczyń z lodem!


Gdzie kupić wkłady do lodówki turystycznej?

Koniecznie zwróć uwagę na ich jakość. Dobrze jeśli wkłady chłodzące do lodówki turystycznej zawierają nietoksyczne substancje. Takie właśnie znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Każdy z oferowanych tu wkładów do mrożenia jest bezpieczny i wydajny. Nie musisz obawiać się konsekwencji przypadkowego uszkodzenia takich produktów kupionych na Tadar.pl!