DARMOWA DOSTAWA od 149 zł NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA
Uwaga! Zamówienia zrealizowane do godziny 12.00 wysyłane są tego samego dnia!

Płatności i dostawa

 
PŁATNOŚCI:
 
 
 ·         Blik – system płatności mobilnych BLIK to prosty i bezpieczny sposób opłaty zamówienia. Aby dokonać płatności należy wybrać za pośrednictwem mobilnej aplikacji banku sposób płatności „BLIK”, a następnie przepisać wygenerowany kod z aplikacji banku i zapłacić. Podczas finalizacji zamówienia należy potwierdzić transakcję kodem PIN ustawionym do bankowości elektronicznej. Wpłata jest obsługiwana za pomocą serwisu przelewy24.pl

·         Przelewy24 – bezpieczne, szybkie płatności online – wybierając tę opcję istnieje możliwość płatności przelewem z jednego z banków internetowych, w którym Klient posiada rachunek. Płatność odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Klienta, a serwisem przelewy24.pl

·         PayPo –  to forma płatności online za pośrednictwem Przelewy24, dzięki której klient sklepu internetowego może kupić produkty i zapłacić za nie nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów. Jest to metoda płatności odroczonych. Wystarczy, że wybierzesz tę opcję w sklepie internetowym, a PayPo ureguluje należność za Ciebie. W przypadku, jeśli będzie potrzebował na spłatę należności za zakupy więcej czasu, to może rozłożyć płatność na wygodne raty. Są to bezpieczne, szybkie płatności online, a płatność odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Klienta, a serwisem przelewy24.pl i PayPo.

·         P24NOW –  e-portfel z limitem odnawialnym to forma płatności online za pośrednictwem Przelewy24, dzięki której klient sklepu internetowego może kupić produkty i zapłacić za nie w całości nawet za 54 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć na wygodne raty. P24NOW umożliwia otrzymanie limitu odnawialnego, z którego można korzystać wielokrotnie- każdy zrealizowany zakup zmniejsza kwotę środków dostępnych w ramach limitu P24NOW, a każda spłata ją zwiększa. Wnioskuje się tylko raz i korzysta w dowolnym partnerskim sklepie. Jest to metoda płatności odroczonych, zakupy są bezpieczne i szybkie. Płatność odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Klienta, a serwisem przelewy24.pl i P24NOW.
 
·         Karta kredytowa – płatność kartą kredytową w sklepie internetowym odbywa się przy pomocy tej samej karty, co w sklepach stacjonarnych. Wystarczy wybrać model swojej karty oraz wypełnić dane, o które prosi system, aby potwierdzić jej posiadanie. Cała procedura płatności kartą obsługiwana jest przez serwis przelewy24.pl. Obsługiwane są karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

·         Przelew tradycyjny – w e-mailu potwierdzającym zamówienie Klient otrzymuje dane do przelewu, który można zrealizować w swoim banku przez internet lub na poczcie. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Zamówienie należy opłacić w ciągu 5 dni roboczych, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.
 
Dane do przelewu:
Tadar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Jasin, ul. Poznańska 53
62-020 Swarzędz
Nr rachunku: 59 1160 2202 0000 0004 6229 5631
 

CZAS I KOSZTY DOSTAWY:
 
Czas dostawy:
·         Wysyłka do Paczkomat® InPost – przesyłka zostanie doręczona w przeciągu 24h od nadania.
·         Wysyłka firmą kurierską InPost – przesyłka zostanie doręczona w przeciągu 24h od nadania.
·         Wysyłka firmą kurierską DPD – przesyłka zostanie doręczona w przeciągu 24h od nadania.
 
* W przypadku zamówień przedpłaconych (przelew tradycyjny, e-przelew, karta kredytowa, blik) czas realizacji zamówienia następuje od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym.
* Realizacja wysyłki następuje w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne ustawowo lub weekendy zostaną zrealizowane w pierwszy z kolei dzień roboczy.
 
 
Koszty wysyłki towarów na terenie Polski:

Dostawa do Paczkomat® InPost:
  • Paczkomat® InPost (wartość zamówienia do 149 zł): 12,99 zł
  • Paczkomat® InPost (wartość zamówienia powyżej 149 zł): GRATIS
Ze względu na ograniczenia komór Paczkomat®, największe towary są wysyłane tylko za pośrednictwem kuriera.


Dostawa kurierem za pośrednictwem firmy InPost:
  • Przesyłka kurierska InPost (wartość zamówienia do 149 zł): 13,99 zł
  • Przesyłka kurierska InPost (wartość zamówienia powyżej 149 zł): GRATIS

Dostawa kurierem za pośrednictwem firmy DPD:
  • Przesyłka kurierska DPD (wartość zamówienia do 149 zł): 18,99 zł
  • Przesyłka kurierska DPD (wartość zamówienia powyżej 149 zł): GRATIS
Odbiór osobisty:
  • Odbiór osobisty jest możliwy pon-pt 9-14 w Tadar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Jasin, ul. Poznańska 53 62-020 Swarzędz
  • Po otrzymaniu powiadomienia mailowego, że zamówienie jest gotowe do odbioru.
  • Czas realizacji do 24h.
  • Zamówienie będzie czekało na Ciebie 7 dni, po tym czasie zostanie anulowane, a środki zwrócone w przeciągu 14 dni po uprzednim podaniu numeru konta bankowego.