Uwaga! Zamówienia zrealizowane do godziny 12.00 wysyłane są tego samego dnia!

Płatności i dostawa 
PŁATNOŚCI:
 
 
·         Przelew tradycyjny – w e-mailu potwierdzającym zamówienie Klient otrzymuje dane do przelewu, który można zrealizować w swoim banku przez internet lub na poczcie. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Zamówienie należy opłacić w ciągu 5 dni roboczych, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.
 
Dane do przelewu:
Tadar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Jasin, ul. Poznańska 53
62-020 Swarzędz
Nr rachunku: 59 1160 2202 0000 0004 6229 5631
 
·         Przelewy24 – bezpieczne, szybkie płatności online – wybierając tę opcję istnieje możliwość płatności przelewem z jednego z banków internetowych, w którym Klient posiada rachunek. Płatność odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Klienta, a serwisem przelewy24.pl
 
·         Karta kredytowa – płatność kartą kredytową w sklepie internetowym odbywa się przy pomocy tej samej karty, co w sklepach stacjonarnych. Wystarczy wybrać model swojej karty oraz wypełnić dane, o które prosi system, aby potwierdzić jej posiadanie. Cała procedura płatności kartą obsługiwana jest przez serwis przelewy24.pl. Obsługiwane są karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.
 
·         Blik – system płatności mobilnych BLIK to prosty i bezpieczny sposób opłaty zamówienia. Aby dokonać płatności należy wybrać za pośrednictwem mobilnej aplikacji banku sposób płatności „BLIK”, a następnie przepisać wygenerowany kod z aplikacji banku i zapłacić. Podczas finalizacji zamówienia należy potwierdzić transakcję kodem PIN ustawionym do bankowości elektronicznej. Wpłata jest obsługiwana za pomocą serwisu przelewy24.pl
 
·         Płatność przy odbiorze – płatność za zakupiony towar zostanie uregulowana przy dostawie kurierowi, gotówką lub za pośrednictwem karty kredytowej.
 
·         Płatność przy odbiorze w paczkomacie – płatność za zakupiony towar zostanie uregulowana przez Klienta w paczkomacie za pomocą karty kredytowej podczas odbioru przesyłki.

CZAS I KOSZTY DOSTAWY:
 
Czas dostawy:
·         Wysyłka do paczkomatu InPost – przesyłka zostanie doręczona w przeciągu 24h od nadania.
·         Wysyłka firmą kurierską InPost – przesyłka zostanie doręczona w przeciągu 24h od nadania.
·         Wysyłka firmą kurierską DPD – przesyłka zostanie doręczona w przeciągu 24h od nadania.
 
* W przypadku zamówień przedpłaconych (przelew tradycyjny, e-przelew, karta kredytowa, blik) czas realizacji zamówienia następuje od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym.
* Realizacja wysyłki następuje w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne ustawowo lub weekendy zostaną zrealizowane w pierwszy z kolei dzień roboczy.
 
 
Koszty wysyłki towarów na terenie Polski:

Dostawa za pośrednictwem paczkomatu InPost:
  • Paczkomat InPost: 9,90 zł brutto
  • Paczkomat InPost za pobraniem: 12,90 zł brutto
  • Paczkomat InPost (wartość zamówienia powyżej 199 zł): GRATIS
  • Paczkomat InPost za pobraniem (płatność przy odbiorze, wartość zamówienia powyżej 199 zł): GRATIS
​Ze względu na ograniczenia komór paczkomatów, największe towary są wysyłane tylko za pośrednictwem kuriera.


Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD:
  • Przesyłka kurierska DPD: 13,00 zł brutto
  • Przesyłka kurierska DPD za pobraniem: 17,00 zł brutto
  • Przesyłka kurierska DPD (wartość zamówienia powyżej 199 zł): GRATIS
  • Przesyłka kurierska DPD za pobraniem (wartość zamówienia powyżej 199 zł): GRATIS