Ugotujesz w nim nie tylko zupę, makaron i pierogi. To naprawdę uniwersalny garnek. Wykorzystasz go również do podgrzewania i przechowywania potraw. Możesz w nim serwować jedzenie lub zabezpieczyć je w lodówce. Świetnie nadaje się do duszenia posiłków, gdyż ma w komplecie dedykowaną pokrywkę. Umyjesz go w zmywarce.
Korpus garnka jest solidny, ponieważ wykonano go ze stali nierdzewnej. Dno jest warstwowe i sprawnie absorbuje ciepło. Naczynie nagrzewa się dzięki temu szybko i równomiernie, a ty oszczędzasz energię oraz czas. Nie ważne jaką masz kuchenkę. Garnek Komodo działa równie dobrze na indukcji, jak na palniku gazowym.
Uchwyty naczynia są praktyczne i nitowane. Zapewniają stabilny chwyt podczas przenoszenia, a ich sposób mocowania sprawia, że wolniej się nagrzewają. Zwiększysz więc swoje bezpieczeństwo użytkowania, a gdy zajdzie potrzeba sprawnie zdejmiesz gorący garnek na indukcję z kuchenki lub przeniesiesz go na stół.
Wewnątrz korpusu garnka ze stali nierdzewnej Tadar Komodo 18 cm znajduje się skala litrażu. To praktyczne rozwiązanie pomoże ci w odmierzaniu wody na makaron lub zupę bez użycia dodatkowej miarki. Jego projekt dobrze prezentuje się w każdej domowej kuchni - możesz dać go komuś w prezencie!
Marka | Tadar |
EAN | 5907558742558 |
Liczba elementów | 2 |
Elementy zestawu |
garnek pojemność: 2,5 l, wymiary: 10,5 x 26 x 18 cm pokrywa 5 x 18 cm |
Średnica (cm) |
18.0 |
Średnica pola grzewczego (cm) |
15,2 |
Wysokość (cm) |
15.5 |
Długość (cm) |
26 |
Materiał |
stal nierdzewna szkło |
Kolor |
srebrny transparentny |
Wzór / ornament / faktura |
gładki |
Atrybuty |
nadaje się do kuchni indukcyjnej nadaje się do kuchni ceramicznej nadaje się do kuchni gazowej nadaje się do kuchni elektrycznej można myć w zmywarce |
Pokrywa naczynia | pokrywa szklana posiada stalowy rant, nitowany stalowy uchwyt, odpowietrznik |
Uchwyt | nitowane stalowe zamknięte uchwyty |
Dno | akutermiczne trójwarstwowe |
Pojemność (l) |
2.5 |
Pojemność (ml) |
2500 |
Pozostałe informacje |
garnek ze skalą litrażową wewnątrz połysk, na zewnątrz połysk z satynowym wzorem- wystepuje w wersji z jednym paskiem lub z trzema paskami dla wydłużonej żywotności produktu zalecane jest mycie ręczne |
Waga netto (g) | 847 |
Wymiary opakowania | 10,5x26x18 |
Rodzaj opakowania |
kolorowa etykieta folia |
Zamówienia powyżej 199 zł wysyłamy GRATIS!
30 dni na zwrot towaru!
Płatność z góry
Ostatnio oglądane