4 prezenty na Walentynki dla niej

Porady 9.12.2020


Pomysł na prezent dla niej

Zacznijmy od czegoś prostego, ale niebanalnego. Kobiety lubią dostawać świece. Małe, duże, proste, a nawet całkiem oryginalne. Prezenty na Walentynki, w których są świeczki, pachną bardzo ładnie. Możesz być też pewien, że za każdym razem, gdy taki podarunek będzie użyty na co dzień, przypomni jej o tobie i wywoła uśmiech. Nie da się ukryć, że to romantyczny prezent dla niej z korzyścią dla obojga. Wyobraź sobie wspólny wieczór z domowymi przekąskami i przy blasku świec. Właśnie tak tworzy się odpowiedni klimat Święta Zakochanych. Aromatem owoców, kwiatów, przypraw oraz ciepłym płomieniem symbolizującym również temperaturę waszego uczucia. Postaraj się więc, by twój wybór świec stworzył jak najbardziej oryginalny prezent dla niej. Możesz też zainspirować się naszym wcześniejszym wpisem „3 prezenty walentynkowe za mniej niż 50 zł”.


Walentynki i elegancki prezent dla niej

Trzymając się tego, że ma to być jednocześnie romantyczny i praktyczny podarunek mamy dla ciebie kilka naprawdę super pomysłów. Warto również dodać, że taki wyjątkowy prezent dla niej z okazji Walentynek powinien mieć również styl. Zwykłe pomysły znajdziesz oczywiście również na naszym blogu, np. w artykule „Prezent na walentynki za 50, 100 i 200 zł”. Tymczasem zastanów się, czy tematyczne zestawy walentynkowe na prezent dla niej lepiej nie zdadzą egzaminu. Nam szczególnie podoba się pomysł z pakietem do kawy lub herbaty. Wystarczy wybrać ładny kubek, kilka mieszanek suszu lub ziaren o pięknym aromacie oraz coś, co pozwoli łatwo i przyjemnie przygotować kobiecie dzięki temu napój na co dzień. Po pierwsze, kawiarki, czyli włoski sposób, na ciśnieniowe i niedrogie przygotowanie pysznej esencji smaku i zapachu ziaren z całego świata. Po drugie, zaparzacze do kawy i herbaty – w formie dzbanka z wkładem, modele tłokowe nazywane również french pressami, a nawet te małe i wykonane z kolorowego silikonu, który świetnie pasują do kubka. To co, masz już pomysł, jaki prezent na walentynki dla niej wybrać?


Prezenty na walentynki dla niej – zestaw marzeń

Zamiast szukać w Internecie, co na prezent na Walentynki dla żony, odwiedź sklep internetowy i zainspiruj się oryginalnymi pomysłami na podarunek dla niej z każdej okazji. W ostatnich latach dużą popularność zyskują np. przybory do wina. W połączeniu z eleganckim trunkiem i zestawem pięknych kieliszków mogą stać się dobrym pomysłem na elegancki prezent dla niej. Wino może wam też później pomóc rozluźnić atmosferę i płynniej wprowadzić się w romantyczny nastrój. Możesz wybrać gotowy komplet akcesoriów lub skomponować go samodzielnie. Swoją drogą taki zestaw na prezent dla niej sprawdzi się również w przypadku wielu panów – inne pomysły na to, co na prezent na Walentynki dla męża, chłopaka, brata itd., znajdziesz również na naszym blogu bogatym w porady na każdą okazję!