DARMOWA DOSTAWA od 80 zł!
Uwaga! Zamówienia zrealizowane do godziny 12.00 wysyłane są tego samego dnia!

Warto przeczytać

Plama z długopisu – jak ją usunąć?

Porady 13.01.2021

Atrament doskonale utrwala odręczne pismo. Wynalezienie długopisu miało raz na zawsze zakończyć erę ciągłej walki z plamami z tuszu. Czasem jednak dochodzi do sytuacji, gdy wkład skrywający kolorowy płyn do pisania zawodzi. Dzieci wracają ze szkoły z plamą na koszulce. Komuś innemu pech przydarzył się akurat w przypadku ulubionych spodni. Są jeszcze torby, płaszcze, tapicerka… Usuwanie plam z długopisu nie należy do łatwych, ale jest możliwe. Oto co możesz zrobić!

czytaj więcej

Sprzątanie kuchni krok po kroku

Porady 12.01.2021

W kuchni dzieje się bardzo dużo. Wiele rodzin właśnie tam spożywa posiłki. Poza tym każde święta to okres, w którym kuchnia musi znosić intensywne pieczenie i gotowanie. Na co dzień przygotowujesz w niej kanapki, jajecznicę, dania makaronowe, a nawet pyszne zupy. Wydaje się, że właściwie co chwilę coś mieszasz, smażysz, blendujesz lub kroisz. To jednak nie koniec czasu spędzonego w tym pomieszczeniu. Po wszystkim zawsze okazuje się, że zostało sprzątanie kuchni. Jak to zrobić sprawnie? Jakie są triki na mycie i czyszczenie kuchennego wyposażenia? Jak w ogóle to zorganizować? Sklep internetowy Tadar.pl ma na to kilka pomysłów – radzimy, podpowiadamy i polecamy!

czytaj więcej

Czym myć szafki kuchenne?

Porady 11.01.2021

Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń do gotowania da ci nie tylko komfort codziennego korzystania z wyposażenia kuchni. Przemyślany układ sprzętów oraz mebli sprawia również, że sprzątanie staje się bardziej wygodne. Szczególnie mycie szafek kuchennych może być łatwiejsze, gdy wyeliminuje się niepraktyczne rozwiązania na etapie aranżacji pomieszczenia. Po fakcie można jednak jedynie zastanawiać się, z czego zrobić płyn do mycia szafek kuchennych. Chętnie podpowiemy ci jak poradzić sobie wówczas z tłuszczem, kurzem oraz smugami na frontach. Ekologiczne mycie szafek w kuchni jest w zasięgu twoich możliwości!

czytaj więcej