GRAMY RAZEM z WOŚP - WSPIERAMY 31. FINAŁ!
Uwaga! Zamówienia zrealizowane do godziny 12.00 wysyłane są tego samego dnia!

Warto przeczytać

Kawa 5 przemian. Przepis i działanie

Porady 6.01.2023

Słyszeliście już co nieco o kuchni pięciu przemian, ale nie do końca wiecie, na czym polega? Ta tradycyjna dieta opierająca się na chińskiej medycynie podpowiada, jak przygotowywać i jeść potrawy oraz pić napoje. Kawoszom z pewnością spodoba się kawa 5 przemian. Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej

Co kupić na odejście z pracy? Pomysły na pożegnalny upominek

Porady 5.01.2023

Odejście z pracy można potraktować jako rozpoczęcie nowej drogi życia lub przełomowy moment w karierze, w końcu każdy kiedyś zmienia pracę. Choć z pracy odchodzi się z różnych powodów, to nie powinno kojarzyć się ono z negatywnymi uczuciami. Odchodzącego współpracownika czy szefa warto pożegnać drobnym upominkiem. Jak go wybrać? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

czytaj więcej

Five o'clock, czyli jak elegancko podać herbatę – poznaj brytyjski savoir vivre!

Porady 4.01.2023

Zbliża się termin wyjątkowej uroczystości i chciałbyś bezbłędnie zaserwować swoim gościom herbatę w iście brytyjskim stylu? A może masz po prostu ochotę na wzbogacenie swojego rytuału picia herbaty o kilka interesujących elementów? Poznaj praktyczne wskazówki, które na zawsze zmienią twój sposób picia herbaty i przybliżą Ci brytyjską tradycję five o’clock.

czytaj więcej