Wysyłamy bez opóźnień. Już w 24 h!
Uwaga! Zamówienia zrealizowane do godziny 12.00 wysyłane są tego samego dnia!

Warto przeczytać

Kiszone cytryny – przepis i dlaczego warto?

Porady 3.08.2020

Gdy w moim życiu pojawił się smak słonego karmelu, byłam wniebowzięta. Pamiętam, że pierwszy raz próbowałam go, idąc wzdłuż warszawskiego brzegu Wisły. Postanowiłam zaryzykować w budce z lodami i trafiłam w dziesiątkę. Słodycz karmelu i zaskakująca słoność rozpływająca się po chwili w ustach. Można stracić głowę. Dlaczego o tym piszę? Bo niedawno trafiłam na podobne zaskoczenie kulinarne. Orzeźwiający aromat i słono-słodki smak. To musiało się udać, tylko kto by pomyślał, że wystarczy w tym celu zrobić kiszoną cytrynę? Lepiej późno niż wcale!

czytaj więcej

Dieta ketogeniczna – przepis na brownie z cukinii

Porady 10.08.2020

Słuchajcie, mam taką przyjaciółkę, która testuje chyba wszystkie diety świata. Spróbuje wszystkiego, byle zyskać więcej energii i zbudować perfekcyjną równowagę organizmu z rytmem życia. Czasem trudno znaleźć coś, co ją zadowoli, ale ja lubię takie wyzwania. Ostatnimi czasy jej konikiem jest tzw. ketoza, czyli stan, w którym organizm dostaje potężną dawkę sił, chęci i wyśmienitego samopoczucia jednocześnie rezygnując niemal ze wszystkiego, co dostarcza węglowodany. I jak tu zrobić keto deser, gdy wszelka słodycz jest zabroniona? Otóż okazuje się, że można i jam ci to, nie chwaląc się, uczyniła (z małą pomocą internetowej wiedzy i inspiracji)!

czytaj więcej

13 potraw z ziemniaków, które ugotujesz w jednym garnku

Porady 31.07.2020

Ziemniaki to bardzo wdzięczny składnik. Z jego pomocą można przygotować wiele dań. Czasem jest dodatkiem do talerza warzyw i mięsa. Innym razem podstawą zapiekanek lub czymś, bez czego frytki nie byłyby tak smaczne. Ziemniaka można piec, gotować, smażyć, grillować a nawet przygotować w gorącym popiele ogniska. Tym razem zajmiemy się pomysłami na ziemniaczane dania jednogarnkowe. Koniecznie sprawdźcie nasze pomysły w poszukiwaniu fajnych inspiracji i wyzwań kulinarnych!

czytaj więcej