Uwaga! Zamówienia zrealizowane do godziny 12.00 wysyłane są tego samego dnia!

Warto przeczytać

8 sposobów na usunięcie tłustych plam z ubrań

Porady 23.08.2020

Tłuszcz jest doskonałym nośnikiem smaku, dlatego tak bardzo smakują ludziom potrawy, które są np. smażone. Czasem zdarza się jednak, że zabrudzi on podczas jedzenia nie tylko zastawę stołową oraz usta. Tłuste plamy na ubraniach – te świeże i te stare, których nie można doprać – są zmorą garderoby w wielu domach. My znamy jednak sposób na plamy z tłuszczów. W zasadzie jest ich kilka, a każdy z użyciem produktów, które zapewne często używa się w twojej kuchni i nie tylko. Czym usunąć tłuste plaży z odzieży? Sprawdźmy to wspólnie!

czytaj więcej

Finger food – 10 prostych przepisów na szybkie przekąski

Porady 22.08.2020

Przydają się na imprezy, filmowe wieczory, czy nawet na leniwe dni spędzone z rodziną w przydomowym ogrodzie. Mają w sobie masę smaku i minimum kalorii, jakie zawarte są w ich składnikach. Przekąski można zrobić na szybko i łatwo. Są na jeden chaps. Wypełniają usta i dają wiele przyjemności, jednocześnie pozwalając skupić się na sferze towarzyskiej okazji. Są eleganckie, choć nie muszą być podawane na prestiżowym przyjęciu. Oto nasze szybkie przepisy na domowe finger food – przekąski i przystawki na każdą okazję oraz budżet!

czytaj więcej

Potrawy wielkanocne – 3 proste przepisy na tradycyjne dania wielkanocne

Porady 16.08.2020

Święta spędzone z bliskimi to dobra okazja do pogłębiania tych wyjątkowych więzi. Dużą rolę grają tu tradycje, gdyż dodatkowo nadają głębszy sens tym kilku chwilom. Warto urozmaicić je między innymi o przyjemne obyczaje, szczere rozmowy oraz coś pysznego. Przepisy na święta wielkanocne to coś, co powinno znaleźć się w repertuarze każdej gospodyni domowej. Tym razem mamy dla was coś łatwego i na wskroś czerpiącego z tradycji. Zróbmy to razem – Wielkanoc to przecież takie radosne święta!

czytaj więcej