NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA     DARMOWA DOSTAWA od 80 zł!  
Uwaga! Zamówienia zrealizowane do godziny 12.00 wysyłane są tego samego dnia!

Warto przeczytać

4 przepisy na pyszne soki z sokownika

Porady 20.04.2021

Sokownik to idealny wstęp do swojskich przetworów. Nic się nie zmarnuje. Ani nadmiar malin, ani urodzaj wiśni. Dzięki parowemu sokownikowi szybko, sprawnie i zdrowo przekształcisz je w domowe soki, a pozostałą z gotowania pulpę owocową zamienisz w dżemy, konfitury i marmolady. Grunt to dobrać odpowiednio czas robienia soku oraz ilość cukru. Podpowiadamy jak w takim razie zrobić 4 pyszne soki z sokownika – mamy na to sprawdzone przepisy!

czytaj więcej

Jaka patelnia stalowa jest najlepsza? 10 rzeczy, które musisz wiedzieć przed zakupem

Porady 19.04.2021

Najlepsza patelnia stalowa to taka, która w pełni odpowiada twoim potrzebom. Może mieć powłokę antyadhezyjną, ale nie musi. Liczy się jej wielkość, możliwość smażenia na indukcji, równomierne nagrzewanie się dna, a nawet wysokość brzegów. Jako że patelnie ze stali nierdzewnej bardzo dobrze znoszą długotrwałe nagrzewanie, warto też dodać, iż najlepsza patelnia tego typu powinna mieć w zestawie… pokrywkę. Sprawdź, na co jeszcze zwrócić uwagę podczas zakupu stalowej patelni do swojej domowej kuchni!

czytaj więcej

Patelnia stalowa – jak jej używać?

Porady 17.04.2021

W wielu domach smażenie posiłków jest na porządku dziennym. Używanie do tego patelni ze stali nierdzewnej ma swoje zalety. Trzeba jednak wiedzieć jak to robić. W porównaniu do patelni aluminiowych stalowe są nie tylko cięższe, ale i bardziej odporne na odkształcenia mechaniczne lub termiczne. Często mają też inną konstrukcję dna, choć równie sprawnie działają na indukcji. Najłatwiej spotkać je w zestawach garnków i patelni, choć w sklepie internetowym Tadar.pl możesz znaleźć również pojedyncze modele. Korzystaj z nich mądrze i jedz smacznie – oto kilka wskazówek, jak osiągnąć codzienne i dobrze wysmażone sukcesy z nierdzewnej patelni!

czytaj więcej