Jaki mop jest najlepszy?

Porady 13.06.2019


Mopy sznurkowe do podłogi

Jednym z najpopularniejszych rodzajów mopów do polerowania podłogi jest wersja sznurkowa. Do ich produkcji wykorzystuje się materiały takie, jak bawełna, mikrofibra oraz włókna syntetyczne. Główne zalety takich mopów do mycia podłogi to możliwość łatwej wymiany koncówki, skuteczne chłonięcie wody oraz niska cena. Mop tego typu znakomicie sprawdzi się podczas mycia nieregularnych powierzchni, docierając do nawet najtrudniej dostępnych miejsc.
 

Paskowe mopy do mycia podłóg

Tego typu sprzęt do mycia podłóg wytwarzany może być z bawełny, mikrofibry, włókien syntetycznych oraz irchy. Znajduje on zastosowanie w przypadku każdego rodzaju podłóg. Mopy te dobrze chłoną wodę, są trwałe i nadają się do prania w pralce.
 

Dobre płaskie mopy do mycia podłóg

Bardzo dużą popularnością cieszą się płaskie mopy do mycia podłóg, których stopa czyszcząca może mieć prostokątny lub trójkątny kształt. Nie pozostawiają one smug, skutecznie usuwają zanieczyszczenia i zbierają kurz i są w stanie dotrzeć nawet do trudno dostępnych powierzchni. Takie mopy do polerowania podłogi świetnie nadają się do mycia dużych powierzchni.
 

Niezawodne mopy podłogowe

W bogatym asortymencie sklepu internetowego Tadar.pl znaleźć można różnego rodzaju profesjonalne mopy do mycia podłóg. To produkty wysokiej jakości, co co których można mieć pewność, że posłużą nam one przez długi czas. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się następujące modele:
 
  • Mop płaski Tadar Samba mix kolorów — chłonny, trwały mop na teleskopowym kiju. Jego końcówka wykonana została z wysokiej jakości mikrofibry. Świetnie sprawdzi się on do czyszczenia każdego rodzaju podłóg, również bez użycia detergentów. Do wyboru jest jego wersja szara, niebieska, zielona oraz pomarańczowa.
  • Mop z mikrofibry z metalowym, regulowanym kijem Tadar Putz 70 — 120 cm — to płaski mop do mycia podłogi wyposażony w szerokie zakończenie, które w dokładny i równomierny sposób pochłania wilgoć oraz zabrudzenia, pozostawiając przyjemny zapach środka czyszczącego. Do jego atutów zaliczyć można również fakt, iż nie pozostawia on nieestetycznych smug. Mop do dużych powierzchni posiada metalowy kij o długości regulowanej w zakresie od 70 do 120 centymetrów. Do tego dobrego mopa do mycia podłogi nie wnikają zabrudzenia czy przykre zapachy. Jego delikatne mikrowłókna nie zarysowują podłogi. Produkt sprzedawany jest w zestawie z praktyczną nakładką z mikrofibry. Posiada on wymienną końcówkę.
  • Mop z gąbką i metalowym, regulowanym kijem Tadar Mox 80 — 110 cm mix kolorów — nowoczesny mop, który sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju podłóg, również tych drewnianych. Z jego pomocą z łatwością wyciśniemy zebraną wodę, dostosowując długość kija do indywidualnych preferencji (zakres regulacji wynosi tutaj od 80 do 110 centymetrów). Mop posiada niezwykle chłonną, podwójną gąbkę. Dostępny jest on w 2 wersjach kolorystycznych: niebieskiej oraz szarej.
  • Wiadro plastikowe z pedałem i mop obrotowy KonigHOFFER Clean It + zapas — niezwykle funkcjonalny sprzęt do mycia podłóg, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W skład kompletu wchodzi plastikowe wiadro z pedałem, mop obrotowy, zapasowa nasadka z włóknami oraz dozownik do detergentu. Na uwagę zasługuje tutaj między innymi automatyczny system wirowania i płukania oraz funkcjonalny drążek teleskopowy.
 
Podczas porządków doskonale sprawdzą się również inne akcesoria z naszego asortymentu takie, jak wiadra czy kosze i worki na śmieci.
 
Dzięki mopom do sprzątania domu dostępnym w naszym sklepie internetowym Tadar.pl, mycie podłóg stanie się czystą przyjemnością.