Na przyjęciu zmieści się w niej niejedna butelka z alkoholem. Może posłużyć np. jako misa do szampana, choć nie tylko. Wystarczy ustawić na blacie, wypełnić lodem i gotowe - szampan będzie schłodzony na czas i równomiernie.
Prezentowaną misę do chłodzenia butelek m.in. z piwem podczas przyjęcia wykonano ze stali nierdzewnej. Jej konstrukcja jest więc solidna, a nawet w pełni dopuszczona do bezpiecznego kontaktu z żywnością. Ma też nóżkę, więc kształtem przypomina kielich.
Co więcej, możesz użyć produktu również do serwowania napojów dla gości. Będzie on bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz stalowej misy na poncz, gdyż ma pojemność 6 litrów. Gdy zabawa się skończy, bezpiecznie umyjesz model ręcznie.
Na dodatek, to też świetna misa dekoracyjna ze stali nierdzewnej. Ustawiona na stole i wypełniona owocami, wzbogaci aranżację twojej kuchni lub jadalni. Sprawdź koniecznie jej możliwości, organizując imprezy na świeżym powietrzu.
Marka | Tadar |
EAN | 5903313463447 |
Liczba elementów | 1 |
Elementy zestawu |
misa do szampana |
Średnica (cm) |
29.0 |
Wysokość (cm) |
16 |
Długość (cm) |
30 |
Szerokość (cm) |
30 |
Materiał |
stal nierdzewna |
Kolor |
srebrny |
Wzór / ornament / faktura |
satynowy |
Nadaje się do zmywarki? | nie |
Pojemność (l) |
6.0 |
Pozostałe informacje |
- misa wykonana ze stali nierdzewnej - wykończenie zewnętrzne: satyna - wykończenie wewnętrzne: połysk - pojemność całkowita: 6 l - średnica wewnętrzna: 29 cm - średnica podstawy: 16,5 cm |
Waga netto (g) | 517 |
Wymiary opakowania | 30 x 30 x 16 |
Rodzaj opakowania |
naklejka |
Zamówienia powyżej 129 zł wysyłamy GRATIS!
30 dni na zwrot towaru!
Płatność z góry
Ostatnio oglądane