9 prezentów dla babci i dziadka na każdą okazję!

Porady 23.11.2020


Prezent dla babci – co kupić?

Okazja nie jest ważna, bo najbardziej istotne w dawaniu prezentów są przecież intencje. Oczywiście podarunek powinien trafiać w gust drugiej osoby. Najprościej jednak stworzyć praktyczny upominek dla babci. Nie musi być duży i drogi. My co roku stawiamy na coś z klasyki do domu. Nie ważne czy ma to być prezent dla babci na Święta, czy zastanawiamy się co na Dzień Babci. Choć pomysły te mogą ci się wydać proste, to naprawdę  działają! Koniecznie rozważ więc, czy jako prezent dla babci nie wybrać w tym roku:
 


Jakie prezent dla dziadka na…?

Okazji do docenienia swojego dziadka również nie powinno ci zabraknąć w ciągu roku. Imieninowy upominek dla dziadka, świąteczny prezent, urodzinowy podarunek… no i jest przecież jeszcze Dzień Dziadka, na który już ostatnim razem nie było łatwo znaleźć czegoś w sam raz. W głębi serca wiesz, że może to być drobiazg. Twój dziadek ucieszy się nawet z najmniejszego prezentu, dlatego mamy tu dla ciebie trzy praktyczne i tanie propozycje. Taki niedrogi prezent dla dziadka możesz zrobić, wybierając:
 


Praktyczny prezent dla babci i dziadka

Nadal brak ci pomysłów na niedrogi funkcjonalny upominek dla babci lub dziadka? Wpadło nam do głowy jeszcze kilka pomysłów. Co prawda są bardziej uniwersalne, ale również mogą wywołać szeroki uśmiech na twarzy tych członków twojej najbliższej rodziny. Nie ważne więc, czy finalnie będzie to prezent dla dziadka pod choinkę, czy prezent dla babci na urodziny. Grunt, że intencje są jasne, a podarunek trafiony i praktyczny. Zatem może warto postawić na: