Prezent na Dzień Kobiet w pracy – co kupić koleżankom?

Porady 22.01.2021


Prezent dla przyjaciółki – inspiracje

Skoro ma to być drobiazg, warto zadbać choć o ciekawy pomysł. Jednym z podstawowych tropów, którym możesz podążyć jest alkohol na prezent dla koleżanki lub przyjaciółki. Dobre wino, whisky lub likier w jej ulubionym smaku zazwyczaj są w stanie bardzo ucieszyć tę drugą osobę. Oczywiście przydadzą się również odpowiednie kieliszki – na Tadar.pl masz z czego wybierać. Wystarczy, że ustalisz sobie budżet. Ma to być 50 zł, czy może wolisz stworzyć prezent do 100 zł? Niech będzie zabawny, elegancki, oryginalny, a nawet nowoczesny. Zresztą nieważne ile wydasz. Nawet prezent dla koleżanki do 30 zł zostanie doceniony, jeśli trafi w jej gust z okazji Dnia Kobiet. Do tej butelki czerwonego-wytrawnego możesz natomiast dodać jakieś sprytne przybory do wina.


Upominek dla koleżanki na Dzień Kobiet

Akcesoria do wina są idealne na prezent nawet bez okazji. Jeśli jednak wytrawne trunki wolisz zostawić na inne okazje, możesz zainspirować się również jednym z naszych ostatnich artykułów blogowych pt. „Tani prezent na Dzień Kobiet – 6 propozycji za mniej niż 50 zł”. Jako szef znajdziesz w nim niejeden pomysł na upominek dla pracowników. Gdy natomiast szukasz czegoś nowego i eleganckiego, prezent dla koleżanki stwórz jako komplet przyborów kuchennych. Nie, nie zwykłych łopatek do mięsa lub drewnianych łyżek. Postaw raczej na coś z kolorowego silikonu nieniszczącego patelni oraz elegancję drewna bambusowego. Do tego koniecznie stojak… albo nie. To ma być przecież tylko upominek dla koleżanki. To, gdzie odłożyć je w kuchni zostaw jej!


Jaki prezent dla koleżanki – nasze propozycje

Jeden pomysł na prezent na Dzień Kobiet jest bardzo popularny. Tego rodzaju upominków chyba nigdy nie ma się zbyt wiele. Ich magia tkwi w różnorodności. Niektóre są idealne do śniadania, inne przydadzą się dopiero po pracy, gdy warto się odprężyć po ciężkim dniu. O czym mowa? Kubki to prosty prezent dla koleżanki z pracy, który zrobisz niewielkim kosztem. Ta różnorodność napisów, nadruków, kształtów… - to może być nawet uroczy kubek emaliowany. Nie zapomnij tylko włożyć do niego coś słodkiego. Łakocie to po kwiatach jeden z bardziej trafionych upominków na Dzień Kobiet – dla przyjaciółki, znajomej z pracy, czy koleżanki z biura.