Tani prezent na Dzień Kobiet – 6 propozycji za mniej niż 50 zł

Porady 23.01.2021


Dzień Kobiet i pomysł na prezent dla niej

Inspiracji może być wiele. Pomysły na prezent na Dzień Kobiet mają to do siebie, że czerpią z wielu źródeł. Jednym z nich jest jej pasja, innym marzenia, a jeszcze innym potrzeba otaczania się pięknymi przedmiotami. Tym razem ogranicza cię jednak budżet, prawda? Za mniej niż 50 zł także możesz znaleźć coś ładnego. Temat ten rozwijamy dodatkowo w innym wpisie na naszym blogu – „Prezent na Dzień Kobiet w pracy – co kupić koleżankom?”. Możesz zdecydować się np. na kosmetyki, książkę lub drobny upominek dla niej w postaci biżuterii. Prezent dla niej do 50 zł może być także czymś, co wykonasz samodzielnie. Kup materiały i np. wyrzeźb podkładki pod kubki z jej ulubionymi motywami. Jeśli zrobisz je z drewna, stworzysz naprawdę elegancki prezent dla niej z okazji Dnia Kobiet.


Pasja do gotowania a prezent na Dzień Kobiet

Patelnia to mało romantyczny prezent dla niej, zwłaszcza z okazji Dnia Kobiet. Czas, gdy wyraźny podział ról w domu był standardem, dawno już minął. Jeśli jednak to właśnie jest jej pasja – żony, mamy, babci, koleżanki z pracy – to dlaczego nie poszukać np. kompletu przyborów kuchennych, które ułatwią jej przygotowanie pysznych dań. Pomyśl tylko, jak świetnie wyglądałyby takie akcesoria z bambusowymi rączkami i silikonowymi zakończeniami w jej ulubionym kolorze. Praktyczne, eleganckie, a przy tym nie uszkodzą powłoki ochronnej garnków i patelni. Nie musisz decydować się na prezent do 100 zł, aby stworzyć zestaw na prezent dla niej. Twój wybór może pójść również w nieco inną stronę. Co powiesz na akcesoria do wina?


Za zdrowie Pań – pomysły na prezent dla niej!

Myślisz, że spodobałby się jej elektryczny korkociąg? Przybory do wina to świetny dodatek do butelki jej ulubionego trunku. Do tego można dodać śliczną różę lub inne kwiaty i pomysł na prezent dla niej z okazji Dnia Kobiet gotowy. Nie musi być drogo, by było oryginalnie oraz elegancko. Nie musi być ekskluzywnie, by osiągnąć romantyczny efekt. Wystarczy drobiazg – upominek dla niej, który mówi, że pamiętasz o jej święcie i chcesz, by poczuła się tego dnia wyjątkowo. Wpadł ci w oko świetny kubek, który na pewno podbije jej serce? W takim razie nie ma lepszego prezentu do 50 zł i to właśnie on powinien trafić do pudełka. A może wspólnie wypijecie za zdrowie wszystkich kobiet w cudownych i subtelnie zdobionych kieliszków do wina? To naprawdę praktyczny upominek dla niej i idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Wszystkich Pań!