Prezent ślubny do 500 zł – co można wybrać?

Porady 29.05.2020


Akcesoria do kuchni – prezent na każdą kieszeń

Temat prezentów ślubnych jest przez nas regularnie poruszany, bo także i nasi klienci szukają takich produktów na wirtualnych półkach sklepu internetowego Tadar.pl. Dzieliliśmy się już naszymi propozycjami  na podarunek do 100, a nawet 300 zł. Podpowiadaliśmy, co z okazji ślubu można kupić koleżance z pracy. Podjęliśmy się pomocy w wyborze prezentu do 200 zł. W ostatnim czasie napisaliśmy również artykuł, który może pomóc ci trafnie wybrać odpowiedni pomysł na podarunek (jeden z pięciu). Nic więc dziwnego, że prezent ślubny do 500 zł także rozważamy w kategoriach kuchennych – przy takiej kwocie można znaleźć wiele przepięknych przyborów do gotowania i wysokiej jakości naczyń.


Naprawdę wyjątkowy zestaw garnków na indukcję

Mając 300 zł, można kupić naprawdę przyzwoity komplet garnków kuchennych. Pomyśl więc tylko, jak dopracowany i oryginalny musi być zestaw za ok. 500 zł. Weź pod uwagę, że zapewne będzie bardzo dobrze przygotowany do użytku na każdym typie kuchenki, w tym na płycie indukcyjnej. Każde z naczyń będzie miało dedykowaną pokrywkę z ergonomicznym uchwytem. Wewnątrz garnków znajdziesz zapewne specjalną powłokę ceramiczną lub stylizowany non-stick zapobiegający przywieraniu. Taki prezent ślubny do 500 zł gwarantuje więc obdarowanej parze zarówno zdrowe posiłki, jak i modny wygląd oraz bezpieczeństwo użytkowania. Komplet garnków kuchennych w takiej cenie będzie także bogatszy. Możesz np. znaleźć w nim nie tylko garnki, ale i pasujący rondel oraz dedykowane patelnie. Naprawdę warto rozważyć taki zakup – na podarunek ślubny lub na własny użytek. Jeśli żaden zestaw nie odpowiada twoim wymaganiom, sprawdź, co oferują garnki pojedyncze.


Akcesoria do kuchni a prezent ślubny do 500 zł

Postaw na jakość, zamiast na ilość. Wyposażenie kuchni i przybory do gotowania potrafią kosztować naprawdę sporo, jeśli trzeba kupić wszystko na nową drogę życia. Młoda Para z całą pewności doceni twój prezent, jeśli znajdą się w nim eleganckie i solidne produkty, których będzie można używać przez lata. Mogą to być sprytne gadżety do kuchni lub po prostu nowoczesne akcesoria kuchenne. Skompletuj więc ładny zestaw, a prezent ślubny do 500 zł stworzy się właściwie sam. Szczególnie polecamy ci wybór spośród:
- kompletów noży w drewnianych blokach,
- zestawów nierdzewnych sztućców dla 12 osób,
- kompletów porcelany obiadowej lub deserowej,
- zestawów pojemników kuchennych (nierzadko sprzedawanych wraz z dopasowanym chlebakiem),
- artykułów kuchennych do przygotowywania zdrowej żywności lub przetworów (sokowniki, zestawy wędliniarskie, powidlaki itp.)