Słoik na lemoniadę — idealny na letnie przyjęcia!


Słoik na lemoniadę – sprawdzony sposób na efektowne zaserwowanie napoju

Każdy, kto chociaż raz organizował garden party, wie jak uciążliwe bywa noszenie butelek i kartonów z napojami. W związku z tym, warto zaopatrzyć się w gadżet, jakim jest słoik z kranem. To szczelnie zamykane naczynie o dużej pojemności. W zależności od modelu, wahać może się ona od 3 do nawet 8 litrów. Sprawia to, że w takim słoju z łatwością zmieścimy porcję napoju, która wystarczy dla wszystkich gości. Co może znaleźć się w słoiku z kranikiem? Możliwości są niemalże nieograniczone. Wypełnić można go domowej roboty lemoniadą (przepis na nią — poniżej), sokiem czy wodą mineralną. Słoje na lemoniadę wyposażone są w szerokie wieko oraz uszczelkę, co stanowi gwarancję, że napój nie straci swoje go smaku i aromatu, a do wnętrza naczynia nie trafią nieproszeni goście tacy, jak chociażby owady. Jako że do produkcji takich słoików wykorzystuje się najwyższej jakości, grube szkło, nie musimy obawiać się, że woda czy lemoniada w krótkim czasie się ogrzeje. Słoik do picia posiada również specjalny kranik, który ułatwia nalewanie napojów do szklanek.


Przepis na lemoniadę

Lemoniada to smaczny, orzeźwiający napój, który przygotujemy w zaledwie kilka chwil. Najpierw rozpuszczamy cukier w małej ilości wrzątku. Następnie wyciskamy sok z cytryn i łączymy go z powstałym syropem cukrowym. Dodajemy do chłodnej wody. Na koniec, wrzucamy kilka listków świeżej mięty oraz kostki lodu.


Oryginalne słoiki do lemoniady od Tadar.pl

Ciekawy słoik na lemoniadę? Zajrzycie do naszego sklepu internetowego Tadar.pl! Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Słoje na lemoniadę, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie, to między innymi:

 
  • Słoik z kranikiem Tadar Griffo 4 l — dzięki dużej pojemności wynoszącej aż 4 litry, znakomicie sprawdzi się on podczas dużych przyjęć w gronie rodziny i przyjaciół. Słoik do lemoniady wykonany został z wysokiej jakości, grubego szkła, w którym wytłoczone zostały ozdobne napisy. Posiada on praktyczny, chromowany kranik, dzięki któremu z łatwością nalejemy do szklanki odpowiednią ilość napoju. Słoik na lemoniadę posiada również szczelną zakrętkę chroniącą zawartość przed zanieczyszczeniami oraz owadami. To idealne rozwiązanie dla osób organizujących imprezę w plenerze — na tarasie, działce czy w ogrodzie.
  • Słoik z kranikiem Tadar Flamingos 4000 ml — to efektowny słoik na napoje, w którym umieścić można zarówno wodę, jak i lemoniadę, sok czy poncz. Pokrywa go stylowa dekoracja w formie nadruku z flamingiem. Słój na lemoniadę posiada metalowy uchwyt, dzięki któremu z łatwością przeniesiemy go z kuchni na miejsce, w którym odbywa się przyjęcie. Wyposażony jest on także w chromowany kranik z dystrybutorem oraz  praktyczną pokrywkę z klipsem.
  • Słoik z kranikiem i stojakiem Tadar Don Griffo 4 l kreda — słój na lemoniadę posiada kranik, który ułatwia nalewanie napoju. Wyposażony jest on metalową nakrętkę chroniącą przed owadami, zanieczyszczeniami oraz wietrzeniem gazowanych napojów. Na środku słoika na napoje znalazło się miejsce do pisania kredą, dzięki czemu w efektowny sposób zaprezentować można zaproszonym na przyjęcie gościom, co się w nim znajduje. Słój sprzedawany jest w zestawie ze stojakiem, który nie tylko zapewnia wygodne napełnianie szklanek, lecz również skutecznie stabilizuje całość.

Innym gadżetem, który znakomicie sprawdzi się podczas letnich przyjęć na świeżym powietrzu, jest wiaderko do lodu. Więcej informacji na jego temat znajdziecie we wpisie Wiaderko do lodu — gdzie się przydaje?

W sklepie internetowym Tadar.pl zaopatrzyć można się również w słoiki ozdobne przeznaczone do przechowywania produktów suchych i przetworów.

Organizujecie garden party? Nie zapomnijcie o praktycznym słoiku na lemoniadę!