Wiaderko do lodu — gdzie się przydaje?

Porady 1.06.2019


Wiaderka do lodu z naszego asortymentu

W naszym sklepie internetowym dostępne są różnego rodzaju wiaderka do lodu. Do najciekawszych modeli zaliczają się:
 
  • Wiaderko do lodu KonigHOFFER Mino 1,3 l — to naczynie do lodu wykonane zostało z wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia, satynowanej stali nierdzewnej. Gwarancję niskiej temperatury przez długi czas stanowią tu podwójne ścianki oraz pokrywka. Naczynie do lodu wyposażone zostało w praktyczne sitko umieszczane na dnie naczynia, które oddziela kostki od wydobywającej się z nich na skutek ciepła wody, przedłużając ich żywotność. W takim wiaderku na lód umieścić można również butelkę ulubionego trunku — wina czy szampana.
  • Wiaderko do lodu Starke Pro Regis 3 l ze stali nierdzewnej — to wysokiej jakości wiaderko na lód z higienicznej stali nierdzewnej. Na uwagę zasługuje tu jego praktyczna konstrukcja bazującą na podwójnych, termoizolacyjnych ściankach oraz funkcjonalnej pokrywce. Dzięki pojemności wynoszącej 3 litry, z łatwością można zmieścić tu bardzo dużą liczbę kostek lodu.
 
Doskonałym uzupełnieniem takiego wiaderka będą szczypce kuchenne do cukru Tadar 12,5 cm, które z powodzeniem wykorzystać można również do serwowania kostek lodu. Wyprodukowane zostały one ze stali nierdzewnej, która znana jest ze swoich właściwości bakteriostatycznych.
 

Wiaderka na lód ze szczypcami

Aby z łatwością wyjmować kostki z wiaderka do lodu, warto zaopatrzyć się w model wyposażony w praktyczne szczypce. Przykładem może być wiaderko do lodu ze szczypcami KonigHOFFER Lugo 1,3 l czarny mat. Efektowny wygląd sprawia, że znakomicie prezentować będzie się ono na każdym stole. Wiaderko na lód wyprodukowane zostało z trwałej stali nierdzewnej. W jego pokrywie znajduje się specjalne miejsce, w które odłożyć można szczypce do kostek lodu. Wiaderko do lodu wyposażone jest również w nierdzewny uchwyt (posiada go również pokrywka), który ułatwia przenoszenie naczynia z miejsca na miejsce.
 

Praktyczne coolery do lodu

Równie praktyczne są coolery na butelkę, we wnętrzu których poza lodem umieścić można również ulubiony trunek — szampan czy wino. W naszym sklepie znaleźć można na przykład wiaderko do szampana Tadar 4,5 l czarne. Do zalet produktu zalicza się między innymi eleganckie, satynowane wykończenie stali nierdzewnej, 2 poręczne uchwyty ułatwiające przenoszenie kulera do lodu z miejsca na miejsce oraz aż 4,5 litra pojemności, co sprawia, że z łatwością zmieści się tu nawet duża butelka. Równie ciekawie prezentuje się wiaderko do szampana Tadar 4 l karbowane. Cooler na lód posiada stabilną konstrukcję, wygodne uchwyty do przenoszenia w formie dużych, stalowych pierścieni oraz gustowne, karbowane i błyszczące wykończenie. W przypadku nieco mniejszych butelek znakomicie sprawdzi się natomiast wiaderko nierdzewne do lodu z uchwytami Tadar 1 l. Wykonane zostało ono z trwałej, higienicznej, odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej. Cooler do lodu wyposażony jest w poręczne, okrągłe uchwyty gwarantujące pewny, komfortowy chwyt.
 
Podczas letnich przyjęć, poza coolerem do lodu, znakomicie sprawdzi się także słoik na lemoniadę. Czym kierować się przy jego wyborze? Odpowiedź znajdziecie we wpisie Słoik na lemoniadę — idealny na letnie przyjęcia!
 
W naszym sklepie internetowym Tadar.pl zaopatrzyć można się również w inne akcesoria barowe takie, jak shakery czy karafki. Do serwowania orzeźwiających koktajli znakomicie sprawdzą się efektowne szklanki z naszej oferty.
 
Wiaderko do lodu to gadżet niezbędny w każdym domu, dzięki któremu przez wiele godzin delektować będziemy mogli się zimnymi koktajlami.