Jak pokroić warzywa? 8 metod i akcesoriów!


Krajalnica do warzyw ręczna czy elektryczna?

Krajalnice podzielić można na ręczne oraz elektryczne. Pierwsze z nich są bardzo łatwe w obsłudze. Jako że nie wymagają zasilania, doskonale sprawdzać będą się zarówno w kuchni, jak i na działce. Tego typu krajalnice do warzyw w kostkę nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się do każdej szuflady. Jeżeli chodzi natomiast o krajalnice do warzyw elektryczne, bardzo dobrze radzą sobie one nawet z twardymi, surowymi warzywami. Wymagają one od użytkownika mniej siły i mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów.
 
W pomieszczeniu, jakim jest kuchnia zastosowanie znajdą nie tylko wielofunkcyjne krajalnice do warzyw. W sklepach dostępne są różnego rodzaju gadżety, z pomocą których w kilka chwil pokroić można warzywa w słupki, posiekać je czy stworzyć z nich efektowne świderki. Bardzo ciekawie prezentują się krajalnice do warzyw w kostkę w formie metalowej obręczy z przymocowanymi do niej drucikami ze stali nierdzewnej. Miłośnikom niebanalnych gadżetów kuchennych, do gustu przypadnie natomiast specjalna temperówka umożliwiająca przygotowanie warzywnego spaghetti.
 

Funkcjonalne krajalnice do warzyw z naszego asortymentu

Jak kroić warzywa? Pomogą Wam tym krajalnice do warzyw ręczne z naszego sklepu internetowego Tadar.pl. Bardzo ciekawie prezentuje się krajalnica z 3 ostrzami Tadar 12,5 x 8,5 cm. Napęd tej mini krajalnicy do warzyw i owoców bazuje na automatycznie zwijającym się mechanizmie sznurkowym. Mini krajalnica do warzyw posiada system 3 ułożonych wielopoziomowo ostrzy, co stanowi gwarancję dokładnego krojenia. Na uwagę zasługuje tutaj również przezroczysty pojemnik, który pozwala na bieżące śledzenie stopnia rozdrobnienia składników. Ten gadżet do krojenia warzyw wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz stali nierdzewnej.
 
Chcąc w fantazyjny sposób zaserwować ulubione warzywa, zaopatrzyć można się w krajalnicę spiralną do warzyw Sunplast. Z jej pomocą w zaledwie kilka chwil przygotować można efektowne dekoracje z ogórka, marchewki, cukinii czy białej rzodkwi. Krajalnica do warzyw spiralna posiada formę śrubki, która skutecznie przyspiesza oraz usprawnia pracę. Nie zajmuje ona dużo miejsca, co sprawia, że z łatwością zmieści się w każdej szufladzie.
 
Jak w kilka chwil posiekać cebulę, na przykład na jajecznicę? Pomoże w tym siekacz Tadar 8,5 x 24 cm. Posiada on sprężynowy mechanizm siekający, który obsługiwany jest przy pomocy przycisku. Siekacz wyposażony jest falisty układ stalowych ostrzy umożliwiający dokładne rozdrobienie cebuli. Użycie tego gadżetu nie wymaga dużo siły. Dzięki niemu cebulę można z łatwością posiekać w zaledwie kilka chwil, bez obaw o łzawienie oczu.
 
Aby ułatwić sobie krojenie warzyw, sięgnąć można także po rozmaite akcesoria kuchenne dostępne w naszym sklepie internetowym Tadar.pl. Przykładem takiego gadżetu jest mata do cięcia, krojenia i szatkowania. To cienka deska z polipropylenu, która nie wydziela szkodliwych substancji i nie reaguje z produktami spożywczymi. Jej grubość to zaledwie 2 mm, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Mata posiada otwór, który pełnić może funkcję wieszaka oraz uchwytu.
 
Jak szybko pokroić warzywa w kostkę? Pomoże w tym mały nóż do warzyw i owoców. Wszystkie niezbędne informacje na jego temat znajdziecie na naszym blogu. Dowiecie się z niego również, jak kroić cebulę.
 
Krajalnica do warzyw i owoców to gwarancja codziennych, małych sukcesów w usprawnianiu procesu gotowania. Do wyboru mamy krajalnicę do warzyw elektryczną oraz ręczną, a także różnego rodzaju funkcjonalne gadżety.