Jaki prezent świąteczny dla dziewczyny? 3 pomysły

Porady 6.10.2020


Patelnie – pomysł na prezent dla dziewczyny pod choinkę

Zawsze, gdy odwiedzasz swoją dziewczynę i robicie coś na obiad, brakuje patelni i trzeba na bieżąco myć tą jedną jedyną? Powodów do kupienia dobrej patelni jest wiele. Równie dobrze może to być poszukiwanie pomysłu na świąteczny prezent dla dziewczyny. Postaraj się jednak, żeby nie była to zwyczajna patelnia. Po pierwsze, ładne ją zapakuj, a jeśli nie wiesz jak to zrobić, sprawdź na naszym blogu. Po drugie, wybierz jakiś solidny model, najlepiej z dnem indukcyjnym, które zapewnia bardzo dobre przewodzenie temperatury i sprawia, że patelnia szybko się rozgrzewa. Po trzecie, nie bagatelizuj kwestii estetycznych. Skorzystaj ze znajomości jej ulubionego koloru lub dopasuj patelnię na prezent bożonarodzeniowy dla dziewczyny do reszty jej wyposażenia kuchni. Na koniec możesz spróbować wybrać jeden ze specjalnych modeli dedykowanych, np. patelnię do naleśników, głęboką, grillową lub do placuszków i jajek sadzonych, czyli tzw. dołkownicę.


Prezent gwiazdkowy dla dziewczyny – może chlebak?

Taki pomysł może wydawać się banalny i mało wyjątkowy, ale wystarczy spojrzeć na to, jak wyglądają współczesne chlebaki. Dzięki temu od razu uświadomisz sobie, że taki prezent na święta dla niej to po prostu inwestycja w praktyczną ozdobę kuchni, z której będzie korzystała na co dzień. Takim podarunkiem świątecznym zapewnisz jej świeże pieczywo w każdy poranek. Wystarczy, że podczas wyboru chlebaka zwrócisz uwagę na kilka elementów. My polecamy szczególnie zakup chlebaka bambusowego. Jego połączenie z malowaną proszkowo stalą węglową tworzy jednocześnie klasyczny i nowoczesny design. Taki chlebak jest bardzo solidny, a jeśli wybierzesz odpowiedni rozmiar, idealnie wpasuje się w przestrzeń kuchenną. Szukając prezentu dla dziewczyny pod choinkę, możesz również kupić go w zestawie z pojemnikami – tak jak np. model Cosmic od marki Konighoffer.


Kubek termiczny – pomysł na gwiazdkowy prezent dla dziewczyny

Przed wami pewnie wiele wyjazdów, wspólnych wakacji, spacerów, podróży małych i tych dużych, a nawet godzin, kiedy ona będzie stała w korku w drodze na uczelnie lub do pracy. W takich momentach i niezależnie od pogody każdy lubi mieć przy sobie coś dobrego do picia. Kubki termiczne jako prezent dla dziewczyny na święta mogą stać się więc tym, czego ona potrzebuje, by od rana i przez kilka godzin móc sączyć swoją ulubioną kawę o idealnej temperaturze. Skup się na pojemności, która będzie pasowała do jej torebki. Możesz również wybrać ciekawą alternatywę w postaci butelki termicznej. Może z ładnym nadrukiem, a może z zamknięciem w jej ulubionym kolorze. Jeśli wybierzesz taki kubek termiczny, który dodatkowo zapewni maksymalną szczelność, gwiazdkowy prezent na święta dla niej na pewno się uda – do zestawu dołóż też silikonowy zaparzacz na kubek, zestaw różnych nietypowych herbat i french press, a twoja dziewczyna dostanie tematyczny prezent na Boże Narodzenie!