Wszystko w nich podasz. Prezentowane szklanki nadają się zarówno do zimnych napojów, jak i do herbaty. Co więcej, użyjesz ich nawet, by stworzyć estetyczną oprawę dla samodzielnie skomponowanych deserów.
Pojemność szklanek do kawy Tadar Latte Anastazja to 300 ml. To wielkość, która pozwala dobrze ugasić pragnienie. Komplet wykonano z trwałego szkła - możesz myć szklanki ręcznie lub w domowej zmywarce.
Model ma uszko do trzymania. Chwytając za nie łatwiej zabezpieczysz dłoń przed oparzeniem oraz wygodnie się napijesz. Kształt szklanek Latte Anastazja umożliwia ponadto stabilne ustawienie na stole.
Mając je w swoim domu, odpowiednio uzupełnisz zastawę śniadaniową, obiadową lub deserową. Zamawiając taki zestaw stworzysz spójny serwis dla gości i bliskich - nawet na 6 osób!
Marka | Tadar |
EAN | 5903313463027 |
Liczba elementów | 6 |
Elementy zestawu |
6 szklanek latte |
Wysokość (cm) |
14.5 |
Długość (cm) |
9.5 |
Szerokość (cm) |
8 |
Materiał |
szkło |
Kolor |
transparentny |
Atrybuty |
można myć w zmywarce |
Nadaje się do zmywarki? | tak |
Pojemność (l) |
0.3 |
Pozostałe informacje |
- średnica podstawy: 6,8 cm - średnica wlewu: 7 cm - pojemność całkowita: 300 ml - odporne na szok termiczny do 70 st. |
Waga netto (g) | 1998 |
Wymiary opakowania | 24 x 16 x 15,5 |
Rodzaj opakowania |
karton eco |
Zamówienia powyżej 199 zł wysyłamy GRATIS!
30 dni na zwrot towaru!
Płatność z góry
Ostatnio oglądane