Jaki kubek termiczny? Mocne 4 typy warte Twojej uwagi!

Polecane produkty 14.05.2019
Kubek termiczny z sitkiem Starke Pro Traveler 400 ml


Jaki kubek termiczny wybrać?

Szukając idealnego kubka termicznego, pod uwagę warto wziąć parametry takie, jak:
 
  • Pojemność – najczęściej spotkać można się z kubkami termicznymi na gorące i zimne napoje o wielkości od 200 do 500 mililitrów. Jeżeli wybieramy się na dłuższą, całodniową wycieczkę, lepiej zabrać ze sobą nieco większy termos (tego typu produkty również są dostępne w naszej ofercie).
  • Kształt – kubek termiczny powinien posiadać kształt, który będzie pozwalał na w pełni wygodne jego podnoszenie oraz trzymanie. Do wyboru mamy modele ze zwężeniem w środkowej części, silikonową nakładką czy uchwytem. Praktyczny kubek termiczny dla kierowcy to natomiast taki, którego średnica dopasana jest do miejsca na napoje w samochodzie.
  • Pokrywka – wybierając kubek termiczny, szczególną uwagę zwrócić należy na jego szczelność. W sklepach dostępne są naczynia z przekręcaną pokrywką odblokowującą zaślepkę lub specjalnym przyciskiem umożliwiającym swobodny przepływ napoju. Pokrywa kubka powinna skuteczne zabezpieczać przed wylaniem znajdującego się w jego wnętrzu płynu i chronić przed utratą jego wysokiej lub niskiej temperatury.
  • Design – warto, aby kubek termiczny był nie tylko praktyczny, lecz również estetyczny. Jest to bowiem naczynie, z którego korzystać będziemy niemalże każdego dnia. Miłośnikom minimalistycznych gadżetów do gustu przypadną kubki termiczne metalowe. Na rynku dostępne są również ich wersje kolorowe czy pokryte rozmaitymi wzorami oraz napisami.


Dobre kubki termiczne z naszego asortymentu

Szukając wysokiej jakości kubka termicznego, który posłuży przez długi czas, warto zajrzeć do naszego sklepu internetowego Tadar.pl. Dostępne tu modele charakteryzują się trwałością, niezawodnością oraz cieszącym oko designem. Godnymi polecenia kubkami termicznymi są między innymi:
 
  • Kubek termiczny KonigHOFFER Logan 500 ml biały – to naczynie wykonane na bazie stopu stali nierdzewnej, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na uwagę zasługuje tutaj izolacja próżniowa, podwójne ścianki, zamknięcie wyposażone w podwójną uszczelkę zabezpieczającą przed wyciekaniem napojów oraz system otwierania i zamykania typu TWIST. Kubek termiczny jest w stanie utrzymać zarówno wysoką, jak i niską temperaturę napojów przez 8 godzin.
  • Kubek termiczny Starke PRO Oslo – kubek ten wykończony został satynowaną stalą nierdzewną. Posiada podwójne ścianki, które pozwalają na zachowanie optymalnej temperatury napoju przez długi czas. Na zewnątrz znajduje się praktyczna opaska izolacyjna z tworzywa sztucznego, która ułatwia podnoszenie kubka termicznego. Wyposażony jest on również w wygodny, zasuwany otwór do picia. Jego zamknięcie nie jest całkowicie szczelne, a co za tym idzie – przewozić należy go w pozycji pionowej.
  • Kubek termiczny z sitkiem Starke PRO Traveler 400 ml – praktyczny kubek termiczny do kawy ze stali nierdzewnej. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że z łatwością zmieści się on w każdej torebce czy plecaku. Kubek termiczny wyposażony jest w odkręcane zamknięcie, nakrętkę z uszczelką, podwójne ścianki oraz sitko.
  • Butelka termiczna Starke PRO 500 ml satynowana stal nierdzewna – naczynie to wykonane zostało z wysokiej jakości, trwałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania satynowanej stali nierdzewnej. Posiada ergonomiczny kształt ułatwiający picie oraz przewożenie z miejsca na miejsce. Specjalnie dopasowany korek z uszczelką gwarantuje wysoki poziom szczelności, a izolacja próżniowa – zachowanie optymalnej temperatury znajdującego się we wnętrzu butelki płynu przez długi czas.

Praktyczne informacje na temat kubków termicznych znaleźć można we wpisie „Kubek termiczny – dlaczego warto go mieć?”

Osoby, które nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionego gorącego napoju, nabyć mogą jeden z naszych oryginalnych zaparzaczy.

Kubek termiczny to niezwykle praktyczny produkt, w który zaopatrzyć powinien się każdy miłośnik kawy i herbaty. Bogaty wybór modeli znaleźć można na Tadar.pl.