Dekoracje świąteczne – najciekawsze pomysły na święta 2020

Polecane produkty 12.10.2020


Dekoracje świąteczne – Boże Narodzenie tuż-tuż!

Dobry pomysł na święta to gwarancja odpowiedniej atmosfery i wyjątkowo spędzonego czasu. Świąteczne dekoracje muszą więc harmonijnie współgrać ze stylem domu oraz odpowiednio uzupełniać rozchodzące się w powietrzu aromaty dań i wypieków. Grunt to więc dobrze wybrać ozdoby na Boże Narodzeni. Jak to zrobić? Dowiesz się oczywiście z lektury naszego bloga. Od kiedy dekoracje świąteczne powinny się pojawić? Miłe chwile warto przedłużać, więc w wielu rodzinach przyjęło się zaczynać ozdabianie mieszkania w miarę postępów w sprzątaniu, czyli ok. tydzień przed Bożym Narodzeniem. Możecie skorzystać z naszych optymistycznych inspiracji na ten wyjątkowy czas lub wymyślić coś własnego. Szczególnie lubimy dawać drugie życie użytym produktom i materiałom, więc zapraszamy cię do sprawdzenia naszych prostych pomysłów DIY.


Dekoracje świąteczne na stół – Boże Narodzenie 2020

Ten rok uszczuplił budżet domowy niejednej rodziny. Nic więc dziwnego, że coraz częściej pada pytanie, jak tanio udekorować dom na święta Bożego Narodzenia. Kilka ręczników z odpowiednim motywem w kuchni i łazience powinno odpowiednio zaznaczyć zbliżający się czas w roku. Jeśli jednak chcesz to zrobić dobrze, skup się na ozdobach świątecznych na stół. Część z takich świątecznych pomysłów dekoracyjnych mogą tworzyć same elementy zastawy wigilijnej. Gdy przyjdzie czas podania ciasta, zadbaj o to, by ułożyć je na eleganckiej paterze. Nada się ona również do bożonarodzeniowych i własnoręcznie zdobionych babeczek. Mile widziane są odcienie zieleni i czerwieni. Nie zaszkodzi trochę srebra i złota. Szklane patery do ciasta czy ceramiczne? Odpowiedź jest jedna, czyli te, które pasują do twojego serwisu kawowego. Pomiędzy posiłkami ustaw na stole np. ozdobny świecznik i koszyk z łakociami. Ozdoby gwiazdkowe 2020 od Tadar.pl dostarczą ci wszelkich potrzebnych inspiracji.


Dekoracje świąteczne przed domem – proste pomysły

Niech te święta będą wesołe i zdrowe, a przede wszystkim niech nic się nie zmarnuje. Jednorazowe słomki do napojów zastąp szklanym zestawem. Jedzenie, które zostanie z Wigilii, warto odpowiednio przechowywać, by pozostało świeże jak najdłużej. Nie ma lepszego sposobu, by to osiągnąć niż z wykorzystaniem domowych pojemników do żywności. Jeśli zaś chodzi o pomysły na dekoracje bożonarodzeniowe, możesz wyjść z nimi poza swój dom. Ozdoby gwiazdkowe, które ci polecamy to:
  • Dekoracje świąteczne na drzwi (np. wieniec)
  • Dekoracje świąteczne na okna (naklejki oraz szablony do sztucznego śniegu)
  • Dekoracje świąteczne na balkon (sznur kolorowych światełek)