Patelnie Piccante Starke PRO – idealne do codziennego gotowania

Polecane produkty 16.11.2021

Patelnie Piccante Starke PRO

Patelnie Piccante Starke PRO to jedne z najczęściej wybieranych naczyń marki Starke. Dlaczego? Bo mają te cechy, które powinny mieć wszystkiepatelnie – wytrzymałość, doskonałą prezencję i korzystną cenę. Zestawy patelni można znaleźć już za dwieście złotych, a to naprawdę dobra cena za tak wysoką jakość! 

Co sprawia, że patelnia Starke jest dobrym wyborem dla każdego kucharza? Patelnia Starke PRO to produkt, który posiada powłokę z drobinkami granitu. Powłoka Greblon charakteryzuje się aż trzema warstwami, które minimalizują ryzyko przywierania i ścierania się, dzięki czemu wytrzymałość patelni jest dużo większa, niż innych produktów tego typu dostępnych na rynku. Powłoka w Piccante Starke PRO może wytrzymać nawet 8000 cykli ścierania. Dla porównania – standardowe patelnie typu non-stick odznaczają się wytrzymałością na poziomie 2000 cykli. Widzisz zatem, że różnica jest znacząca.

Gotowanie i pieczenie z takimi akcesoriami to sama przyjemność. Starke PRO Piccante jest nie tylko wytrzymałą patelnią. To także produkt, który jest zdrowy dla ciebie i twoich bliskich. A to z uwagi na brak szkodliwych kwasów PFOA, które często są wykorzystywane w produkcji patelni. Bezpieczeństwo w kuchni to przecież podstawa. A kolekcja Piccante gwarantuje bezpieczne przyrządzanie potraw. 

Czytaj także:

Patelnie granitowe Starke PRO Piccante

Patelnia granitowa Starke PRO Piccante to nie tylko bezpieczeństwo, ale przede wszystkim wygoda. To ciężka i solidna konstrukcja, która nie zawiedzie cię podczas gotowania nawet na niewielkiej ilości tłuszczu. Idealnie nadaje się zatem dla osób, które starają się gotować lekkostrawnie bądź też są na diecie. Beztłuszczowe lub niskotłuszczowe smażenie to w tej chwili jeden z najlepszych sposobów na przygotowywanie posiłków w sposób zdrowy, a jednocześnie bardzo smaczny. 

Dzięki zastosowaniu wspomnianej wcześniej powłoki Greblon patelnie granitowe Starke PRO Piccante świetnie radzą sobie z beztłuszczowym smażeniem. Patelnia nagrzewa się bardzo szybko, a jednocześnie równomiernie, więc możesz mieć pewność, że danie zostanie wykonane perfekcyjnie. Tadar Starke PRO to marka, która nie zawiedzie cię w kuchni. Po jaką patelnię z tej serii warto sięgnąć? Patelnia granitowa głęboka Starke PRO Piccante to model, który idealnie sprawdzi się podczas smażenia makaronów, robienia sosów bądź przygotowywania dań nieskomplikowanych. Patelnia granitowa Starke PRO Piccante nadaje się do robienia jajek sadzonych, naleśników, smażenia mięsa czy ryb. Jeśli szukasz czegoś uniwersalnego, sięgnij właśnie po ten model. Zestaw 3 patelni granitowych Starke PRO Piccante 19,5 cm 23,5 cm 27,5 cm to z kolei doskonały pomysł na prezent do nowego mieszkania. W sam raz dla osób, które uwielbiają gotować. Pamiętaj też, że patelni można używać zarówno na płycie indukcyjnej, jak i na gazowej.

Czytaj także:

Pokrywki Starke PRO Piccante

Bez pokrywki patelnia nie jest kompletna. Warto zatem do zestawu dobrać pokrywki szklane Starke PRO Piccante, które wykonane są z trwałego, krystalicznego szkła. Pokrywki Starke PRO Piccante skutecznie zabezpieczają przed pryskaniem tłuszczu czy też rozlewaniem się zawartości patelni na płytę. Warto też podkreślić, że pokrywka szklana Starke PRO Piccante nie nagrzewa się, dzięki czemu jest bezpieczna i wygodna w użyciu. Posiada także uchwyt z antypoślizgową powłoką silikonową, która chroni przed poparzeniami.

Patelnie Starke PRO Piccante to sposób na łatwiejsze osiąganie codziennych sukcesów w kuchni. Warto po nie sięgnąć dla własnej wygody i bezpieczeństwa.