Suszarka na pranie — przegląd 3 modeli

Polecane produkty 3.04.2020


Jaka suszarka do ubrań sprawdzi się najlepiej?

Najlepsza suszarka do prania, czyli jaka? Akcesoria tego typu dostępne są w wielu różnych wersjach. Do wyboru mamy między innymi rozsuwane suszarki na pranie. To najbardziej klasyczne modele, z którymi spotkać można się w większości gospodarstw domowych. Suszarka rozsuwana składa się z głównej części oraz 2 rozkładanych ramion, co pozwala na rozwieszenie na niej dużej ilości prania.
 
Osoby dysponujące małym mieszkaniem bez balkonu, z niewielką łazienką, zdecydować mogą się na suszarkę podwieszaną, inaczej sufitową. W znaczącej części przypadków składa się ona z wykonanych z tworzywa sztucznego elementów montażowych przytwierdzanych do sufitu oraz prętów, które opuszcza się przy pomocy sznurków.
 
Kolejne rozwiązanie to pionowa suszarka do ubrań. Najlepiej sprawdzać będzie się ona w niewielkich, lecz wysokich pomieszczeniach. Tego typu suszarki na pranie składać mogą się nawet z 4 poziomów. Z powodzeniem suszyć można na nich zarówno koszule, jak i ręczniki czy pościel.
 
Warto wspomnieć tutaj także o suszarkach balkonowych. Dostępne są one w wersji ściennej, sufitowej, pionowej czy skrzydełkowej. Niezwykle praktyczne są suszarki na ubrania, które montuje się na stale do poręczy balkonu.
 

Praktyczne suszarki na ubrania

Nasz sklep internetowy Tadar.pl oferuje bogaty wybór solidnych suszarek na ubrania. Tym, co łączy oferowane przez nas akcesoria do domu tego typu jest to, że wykonane są one z wysokiej jakości, trwałych materiałów. To także produkty w pełni funkcjonalne, które znajdą zastosowanie w nawet najmniejszym wnętrzu.
 
Pierwsza propozycja to suszarka balkonowa Tadar Basic 180 x 50 x 105 cm 18 m. Ta suszarka na pranie składa się z 3 elementów. Jej główna część umożliwia zawieszanie największych ubrań — swetrów, bluz, kurtek spodnie czy pościeli. Boczne, rozkładane panele suszarki balkonowej pozwalają natomiast na wygodne rozwieszenie koszulek, bielizny oraz dziecięcych ubranek. Ta suszarka na balkon została wykonana z wysokiej jakości, higienicznej, odpornej na działanie wilgoci stali nierdzewnej. Posiada ona antypoślizgowe panele na nóżkach gwarantujące stabilne ustawienie na podłodze. Po wysuszeniu i zdjęciu ubrań z suszarki pranie, można ją z łatwością złożyć i schować, na przykład do szafy, pod łóżko czy za drzwi.
 
Jeżeli szukacie suszarki do bielizny, która dobrze sprawdzać będzie się w niewielkim mieszkaniu, postawcie na suszarkę balkonową Tadar Marry II 44 x 47 x 129 cm szarą trzypoziomową. Znajdzie ona zastosowanie zarówno na balkonie, jak i w pomieszczeniu, takim jak łazienka. Mała suszarka na pranie jest wąska i wysoka. Mimo to, gwarantuje dużą powierzchnię suszenia wynoszącą aż 11 metrów. Suszarka na pranie na balkon wykonana została z metalu. Jej nóżki posiadają wykończenie z tworzywa sztucznego, co skutecznie chroni przed zarysowaniem podłogi. Suszarka na pranie mała składa się z 3 poziomów, co pozwala na wygodne posegregowanie wypranej odzieży.
 
Jeżeli nie macie możliwości rozłożenia dużej suszarki na pranie w salonie, zaopatrzcie się w suszarkę balkonową Tadar Blanka 55 x 33 cm. Zamontować można ją zarówno na balkonie, jak i balustradzie czy parapecie. Suszarka na bieliznę została wykonana z wysokiej jakości metalu oraz tworzywa sztucznego. Pozwala ona na wysuszenie dużej ilości ubrań na niewielkiej powierzchni.
 
Z naszego bloga dowiecie się również jak wybrać suszarkę balkonową na pranie i jakiego rodzaju suszarki do prania najlepiej sprawdzą się w małej łazience.
 
Najlepsza suszarka na pranie od Tadar.pl to gwarancja codziennych, małych sukcesów w wygodnym rozwieszaniu ubrań i bielizny.