Wybieramy zestaw obiadowy! 3 pomysły

Polecane produkty 7.04.2020


Z czego może być wykonany serwis stołowy?

Pierwsza kwestia, którą warto wziąć pod uwagę przy zakupie zestawu obiadowego na 6 osób lub większego jest materiał, z którego został on wykonany. W szczególności godne polecenia są zestawy obiadowe z porcelany. Do zalet tego materiału, poza niezwykle szlachetnym wyglądem, zaliczyć można również dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Spora część tego typu zestawów obiadowych nadaje się do użytkowania w kuchence mikrofalowej i mycia w zmywarce.
 
To jednak nie jedyne dostępne rozwiązanie. Na sklepowych półkach znaleźć można także szklane zestawy obiadowe, również kwadratowe. Do ich produkcji wykorzystywane jest szkło hartowane, które cechuje się doskonałą trwałością. Nawet jeżeli talerz z zestawu obiadowego tego typu ulegnie stłuczeniu, rozpadnie się na drobne, bezpieczne fragmenty. Z tego właśnie względu ze szkła hartowanego produkowane są zestawy obiadowe dla dzieci.
 
Jak wybrać najlepszą zastawę stołową do domu? Więcej praktycznych wskazówek na ten temat znajdziecie na naszym blogu.
 

Z ilu elementów powinien składać się komplet obiadowy?

Równie ważną kwestią co materiał wykonania zestawu obiadowego talerzy, jest liczba elementów wchodzących w jego skład. Do serwowania posiłków we własnym gronie najlepiej sprawdzać będą się zestawy obiadowe dla 4 osób lub 6 osób. Szukając kompletu na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół, warto postawić natomiast na zestaw obiadowy na 12 osób.
 

Najciekawsze zestawy obiadowe od Tadar.pl

Marzy Wam się wysokiej jakości, gustowny serwis stołowy? Znajdziecie go w naszym sklepie internetowym Tadar.pl! Jeżeli szukacie zestawu obiadowego na 12 osób, zainteresujcie się zestawem obiadowym Tadar Wstęga. Zestaw obiadowy 12-osobowy świetnie sprawdzać będzie się zarówno na co dzień, jak i podczas uroczystości rodzinnych czy spotkań w gronie znajomych. W skład zestawu obiadowego na 12 osób wchodzi 12 talerzy deserowych, 12 talerzy obiadowych, 12 talerzy głębokich do zupy, sosjerka, waza do zupy, 2 salaterki oraz półmisek. Zestaw obiadowy 12-os. wykonany został z wysokiej jakości, białej porcelany pokrytej nowoczesnym, przykuwającym wzrok motywem czarnych oraz brązowych pasków. Materiał ten jest łatwy w czyszczeniu, higieniczny, a co więcej — elementy wchodzące w skład tego zestawu obiadowego dla 12 osób można bez obaw włożyć do kuchenki mikrofalowej czy umyć w zmywarce.
 
Równie efektownie prezentuje się zestaw obiadowy nowoczesny Tadar Zima. Stanowić będzie on doskonałą ozdobę pomieszczenia, jakim jest jadalnia. Ten komplet obiadowy składa się z 12 talerzy obiadowych, 12 talerzy głębokich, 12 talerzy deserowych, sosjerki, wazy do zupy, salaterki, 1 mniejszego półmiska oraz 2 większych. Tym, co wyróżnia ten serwis obiadowy nowoczesny jest pokrywający go minimalistyczny motyw drzew. To świetny sposób na oryginalne zaserwowanie nawet najbardziej tradycyjnych dań.
 
W każdej jadalni, poza zestawem obiadowym białym czy kolorowym, znaleźć powinna się także zastawa stołowa. To niezwykle szeroka kategoria produktów, która obejmuje między innymi zestawy talerzy. Waszej uwadze polecić możemy komplet talerzy kwadratowych Tadar Motyl. W jego skład wchodzi 18 elementów. Są nimi: 6 talerzy obiadowych, 6 talerzy głębokich oraz 6 talerzy deserowych. Zastawa stołowa posiada oryginalny kształt, między kołem a kwadratem. Zdobi ją oryginalny wzór stanowiący połączenie roślin oraz małych motyl. Dzięki takiej zastawie stołowej nowoczesnej z powodzeniem wyeksponować można zarówno danie obiadowe, jak i desery. Na naszym blogu znaleźć możecie również 4 designerskie komplety talerzy.
 
Gustowny zestaw obiadowy kolorowy czy biały to gwarancja codziennych, małych sukcesów w eleganckim serwowaniu potraw.