Wycieraczka pod drzwi — wybieramy najlepszą!

Polecane produkty 6.01.2020


Jak wybrać idealną wycieraczkę zewnętrzną?

Jakiego rodzaju materiały są wykorzystywane do tworzenia wycieraczek przed dom? Bardzo często do czynienia mamy z wycieraczkami gumowymi. Nie ma w tym nic dziwnego — posiadają one całe mnóstwo zalet. Takie wycieraczki pod drzwi wejściowe są niezwykle funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Aby pozbyć się zabrudzeń z ich powierzchni, wystarczy je zamieść lub wytrzepać. Tego typu wycieraczki pod drzwi gumowe posiadać mogą specjalne wypustki, które skutecznie zabezpieczają przed roznoszeniem zanieczyszczeń znajdujących się na powierzchni butów. Niemniej praktyczne są modele ze specjalnym korytkami zbierającymi wodę.
 
Kolejna propozycja to wycieraczki pod drzwi zewnętrzne z włókien kokosowych o grubym splocie. Ich cechą charakterystyczną są szorstkie włókna, które doskonale radzą sobie ze zbieraniem nawet najmniejszych zanieczyszczeń. Do atutów takich wycieraczek do przedpokoju zaliczyć można także zdolność do wchłaniania wody. Ze względu na możliwość barwienia tworzących je włókien, pokryte mogą być one różnego rodzaju napisami czy wzorami.
 
Niezwykle praktyczne są także wycieraczki pod drzwi zewnętrzne, do produkcji których wykorzystuje się różnego rodzaju tworzywa sztuczne. To produkty odporne na działanie wilgoci i łatwe w utrzymaniu w czystości. Godne polecenia są między innymi winylowe wycieraczki wewnętrzne, które znane są ze swoich właściwości antypoślizgowych oraz mrozoodpornych. Co więcej, skutecznie odprowadzają one wilgoć.
 
Jeżeli chodzi o kształt wycieraczek pod drzwi wewnętrzne, najczęściej przyjmują one formę prostokąta. W sklepach dostępne są również duże wycieraczki o półokrągłym kształcie.
 
Ceny tego typu akcesoriów zaczynają się już od około 15 zł.
 
 

Nowoczesne wycieraczki przed dom

Szukacie trwałych i estetycznych wycieraczek przed drzwi? Znajdziecie je w naszym sklepie internetowym Tadar.pl! Pierwsza propozycja to wycieraczka Tadar II. Jej wymiary to 45 x 75 cm. Wycieraczka do domu wykonana została z trwałego, chłonnego materiału, który skutecznie zbiera piasek, wodę oraz błoto. W znaczący sposób ułatwia to utrzymanie jej w czystości. Wycieraczka na buty posiada podgumowany spód oraz brzegi, które skutecznie zapobiegają przed jej ślizganiem się i przesuwaniem. Nadaje się ona do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Na środku wycieraczki domowej znajduje się wytłoczony napis „Welcome.” Dostępna jest ona w kilku różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie jej do aranżacji.
 
W naszym asortymencie dostępna jest także wycieraczka pod drzwi Tadar Welcome. Wyprodukowana została ona z wysokiej jakości tworzywa, które skutecznie zbiera wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Wycieraczka pod drzwi posiada spód z antypoślizgowej gumy gwarantujący pełną stabilność podczas wycierania butów. Jest ona bardzo łatwa w czystości — aby zawsze prezentowała się nienagannie, wystarczy pamiętać o jej regularnym odkurzaniu. Dywanik pod drzwi oferowany jest w wersji niebieskiej, zielonej, szarej, czarnej oraz pomarańczowej.
 
Marzy Wam się niebanalna, przykuwająca wzrok wycieraczka wejściowa? Nasza propozycja to wycieraczka Tadar Łapa ze wzorem psich łap i napisem: „Wipe your paws.” Wycieraczka przed dom wyprodukowana została w znaczącej z gumy, dzięki czemu jest w pełni stabilna.
 
Wycieraczka do butów to akcesorium niezbędne w każdym domu. Aby w należyty sposób spełniała swoje zadanie, musi być ona wykonana z trwałych, chłonnych materiałów. To gwarancja codziennych, małych sukcesów w ochronie posadzki przed zabrudzeniem i trwałym uszkodzeniem.