Butelki do nalewek — kupisz je na Tadar.pl!


Jak przechowywać butelki do nalewek zakręcane?

W jaki sposób powinny dojrzewać domowej roboty trunki? Najlepiej przechowywać je w pozycji stojącej, w zakręcanych butelkach. Jeżeli chodzi o butelki do nalewek z korkiem, zaopatrzyć można się w nie wówczas, gdy własnoręcznie przygotowany alkohol nie będzie czekał zbyt długo na spożycie. Wynika to z faktu, iż po pewnym czasie korek stojącej pionowo butelki może się rozeschnąć. Konsekwencją tego będzie brak szczelności naczynia i wietrzenie nalewki. Gdy natomiast ułożymy takie naczynie w pozycji poziomej, na skutek kontaktu korka oraz alkoholu, dojść może do uszkodzenia pierwszego z nich lub pogorszenia smaku nalewki.
 
Jaki kolor powinna mieć butelka do nalewek? Dobrą alternatywą dla tradycyjnych, przezroczystych modeli stanowić mogą ciemne butelki do nalewek, na przykład zielone lub brązowe. Skuteczne ograniczają one szkodliwy wpływ światła na zawartość naczynia.
 
Do serwowania nalewek podczas wesela czy różnego rodzaju imprez towarzyskich znakomicie sprawdzać będą się butelki do nalewek z kranikiem umożliwiające wygodne nalewanie trunku do kieliszków.
 

Jakie butelki do nalewek kupić?

Szukając trwałych, odpornych na uszkodzenia butelek do nalewek, warto nieco bliżej zapoznać się z asortymentem naszego sklepu internetowego Tadar.pl. Dostępna jest tutaj między innymi butelka na nalewkę 200 ml. Niewielkie rozmiary butelki do nalewek 200 ml czynią z niej idealny domowej roboty upominek, na przykład ślubny. Doskonale prezentować będzie się ona wraz z umieszczoną na niej autorską etykietą prezentującą skład samodzielnie wykonanego alkoholu. Mała butelka do nalewek wykonana została z przejrzystego szkła i posiada płaską bryłę, co podkreśla urok trunków, w szczególności tych z dodatkami. Butelka do domowych nalewek wyposażona jest w praktyczną, złotą, metalową nakrętkę przedłużającą trwałość alkoholowego napoju.
 
Kolejna propozycja to butelka z metalową zakrętką o pojemności 100 ml. Podobnie jak w przypadku wymienionego powyżej modelu, butelka do nalewek 100 ml stanowić może bazę do przygotowania prezentu dla gości weselnych. Jej niewielka pojemność pozwala na skosztowanie symbolicznej ilości alkoholu. Butelka posiada przezroczystą konstrukcję z grubego szkła, co pozwala na docenienie walorów estetycznych trunku, gwarantując jednocześnie dużą trwałość naczynia.
 
W naszym sklepie internetowym zaopatrzyć można się również w nieco większe butelki. Przykładem może być butelka do nalewek 500 ml. Wyposażona jest ona w praktyczne zamknięcie w formie klipsa, która pozwala zachować świeżość i aromat trunku na długi czas.
 
Niezwykle ciekawie prezentują się butelki ozdobne do nalewek z naszej oferty. Przykładem może być ozdobna butelka do nalewek w kształcie serduszka. Posiada ona pękaty kształt ozdobiony tłoczonymi sercami. Butelka zamykana jest na korek, który zapewnia nalewce trwałość na długi czas. Butelka do nalewek z korkiem będzie się doskonale prezentowała w każdym barku czy jadalni. To również znakomity pomysł na prezent dla miłośnika domowej roboty nalewek.
 
Butelki dostępne w naszym asortymencie z powodzeniem wykorzystywać można również do przechowywania innych trunków domowej roboty, jak nalewki czy wódki. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by umieścić w nich oliwę smakową.
 
Potrzebny Wam przepis na nalewkę ze śliwek? Sprawdzoną recepturę przynosi nasz blog.
 
W naszym sklepie internetowym Tadar.pl znajdziecie również praktyczne karafki i dekantery oraz akcesoria do wina, a na blogu — praktyczne informacje na temat tego, jak zrobić domowe wino.
 
Gdzie kupić butelki do nalewek? Bogaty wybór wysokiej jakości produktów tego typu o różnych pojemnościach i kształtach oferuje nasz sklep Tadar.pl. To gwarancja codziennych sukcesów w wygodnym przechowywaniu własnoręcznie przyrządzonych trunków.