Relingi kuchenne — 3 najciekawsze rozwiązania!

Polecane produkty 30.03.2020


Reling kuchenny samoprzylepny — dlaczego warto go mieć?

Dlaczego warto zaopatrzyć się w reling kuchenny na przyssawki? Doskonale sprawdzać będzie się on w małych kuchniach, gdzie każdy centymetr kwadratowy wolnej przestrzeni jest na wagę złota. Reling kuchenny podszawkowy wykorzystać można na wiele różnych sposobów. Wieszając na nim haczyki, świetnie sprawdzać będzie się on do przechowywania filiżanek czy kubków. Na relingu kuchennym satynowym umieścić można również półeczki czy koszyczki na przyprawy i sosy. Kolejne praktyczne rozwiązanie to reling kuchenny na doniczki, w których zasadzić można ulubione zioła. Gdzie zamontować reling kuchenny miedziany? Najlepiej sprawdzać będzie się on nad blatem roboczym, w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenki. Godne polecenia są relingi kuchenne — zestawy o długości równej blatowi, które dzieli się na kilka stref funkcjonalnych, dopasowując zastosowane dodatki do indywidualnych potrzeb.
 

Najciekawsze relingi kuchenne od Tadar.pl

Bogaty wybór wysokiej jakości, stylowych relingów kuchennych znajdziecie w naszym sklepie internetowym Tadar.pl. Zaopatrzyć możecie się tutaj między innymi w reling kuchenny ze stali nierdzewnej Tadar 60 cm. To wielofunkcyjne akcesorium, które wykorzystać można na wiele różnych sposobów. Na takim relingu zamocować można na przykład haczyki do wieszania ściereczek, filiżanek, kubek czy łyżek. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby użyć go do zamocowania koszyków, które służyć będą do przechowywania różnego rodzaju kuchennych drobiazgów. Poza stalą nierdzewną, do produkcji relingu posłużono się również tworzywem sztucznym. Oba te materiały są niezwykle wytrzymałe, odporne na działanie wilgoci oraz łatwe w utrzymaniu w czystości, co sprawia, że kupując taki reling kuchenny na przyprawy można mieć pewność, że posłuży on przez długi czas, zachowując swój estetyczny wygląd.
 
Kolejna propozycja to teleskopowy reling kuchenny bez wiercenia. Wyposażony jest on w funkcję regulacji długości w zakresie od 25 do 40 cm, co pozwala na dopasowanie go do osobistych preferencji. Tego typu relingi kuchenne bez wiercenia można w kilka chwil z łatwością zawiesić na górnej krawędzi drzwi do kuchni lub drzwiczkach szafek. Ten reling kuchenny świetnie sprawdzi się na przykład do przechowywania ręczników papierowych. Po zamontowaniu na nim haczyków, na relingu kuchennym zawiesić będzie można na przykład kubki czy fartuchy kuchenne. Model ten wykonany został ze stali nierdzewnej, co stanowi gwarancję trwałości na długie lata.
 
W naszym sklepie internetowym dostępne są także rozmaite akcesoria kuchenne dedykowane relingom kuchennym, które pozwalają na tworzenie praktycznych zestawów. Mowa tutaj między innymi o półce do zawieszenia na relingu Tadar 30 x 12 x 21,5 cm. Dzięki niej zyskać można dodatkowe miejsce do przechowywania ulubionych przypraw, buteleczek z sosami, oliw smakowych czy syropów do kawy i herbaty. Półka ta jest zarówno pojemna, jak i stabilna, trwała oraz estetyczna. Wykonana została ona z wysokiej jakości metalu z chromowanym wykończeniem. Znajdujące się w zestawie haczyki przystosowane są do montażu na okrągłym relingu kuchennym na przyprawy.
 
Aby w domowej kuchni zawsze panował ład i porządek, warto zaopatrzyć się również w ozdobne słoiki. Na naszym blogu znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na ich temat. Dowiecie się z niego również, jak zorganizować przechowywanie składników w kuchni.
 
Reling kuchenny przyklejany to najlepszy sposób na wygodne przechowywanie kubków, filiżanek, chochelek, ściereczek i innych praktycznych akcesoriów.