Zestaw garnków do 200 zł

Polecane produkty 2.02.2020


Jak wybrać idealny zestaw garnków do indukcji?

Dostępne na sklepowych półkach komplety garnków różnią się od siebie szeregiem parametrów. Jednym z nich jest materiał wykonania. Do wyboru mamy między innymi wytrzymałe zestawy garnków ze stali nierdzewnej. Kolejna propozycja to zestaw garnków emaliowanych. Naczynia te nie uwalniają szkodliwych substancji i nadają się dla alergików. W zestaw garnków ceramicznych zaopatrzyć powinny się wszystkie te osoby, którym zależy na naczyniach odpornych na rdzę i zarysowania. W sklepach spotkać można się także z zestawami garnków granitowych, do gotowania w których potrzebna jest jedynie znikoma ilość tłuszczu. Jeżeli szukacie lekkich naczyń dobrze przewodzących ciepło, postacie na komplet naczyń aluminiowych. Doskonałą inwestycją jest zestaw garnków żeliwnych. Naczynia te są bowiem niezwykle solidne i odporne na uszkodzenia, zarysowania oraz wysokie temperatury. Ciekawą propozycję stanowią garnki szklane, które to nie zawierają chromu, niklu czy kadmu, co czyni z nich idealne rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami. Nie sposób nie wspomnieć tutaj również o naczyniach miedzianych, które znakomicie przewodzą ciepło, równomiernie się nagrzewają i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Chcąc przyrządzać zdrowe potrawy bez tłuszczu, warto zaopatrzyć się natomiast w komplet garnków glinianych.
 
Zestawy garnków posiadać mogą rozmaite powłoki. Do wyboru jest ich wersja emaliowana, ceramiczna, tytanowa, teflonowa czy marmurowa.
 


Godny polecenia zestaw garnków ze stali nierdzewnej

W naszym sklepie internetowym Tadar.pl znaleźć można bogaty wybór praktycznych kompletów garnków. Poszczególne zestawy różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania. Godne polecenia są garnki ze stali nierdzewnej. W każdej kuchni doskonale sprawdzać będzie się komplet KonigHOFFER Kobe. W jego skład wchodzą 4 garnki z pokrywką: jeden o pojemności 5,9 l, drugi — 3,4 l, trzeci — 2,4 l, czwarty — 1,7 l. Zestaw garnków na płytę indukcyjną wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest materiałem trwałym, odpornym na uszkodzenia i korozję oraz przyjaznym dla zdrowia — stal nie wpływa bowiem na smak, zapach czy właściwości żywności. Poza indukcją, nadaje się on również do użytkowania na kuchence ceramicznej, gazowej czy elektrycznej. Zestaw garnków do indukcji posiada praktyczne miarki, które ułatwiają odmierzanie poszczególnych składników. Jego cena to 199,99 zł.
 


Praktyczny zestaw garnków marmurowych

Dobrą alternatywą dla naczyń ze stali nierdzewnej jest zestaw garnków marmurowych KonigHOFFER Kingstone. W jego skład wchodzi kwadratowy garnek, garnek o okrągłym kształcie, patelnia do naleśników, patelnia głęboka oraz 2 podkładki filcowe. 2 pierwsze naczynia wyposażone są w praktyczne aromatyzery umożliwiające przyprawianie potraw podczas ich przyrządzania. Sprawia to, że są one niezwykle aromatyczne i soczyste. Zestaw garnków indukcyjnych posiada nieprzywierającą powłokę pozwalającą na ograniczenie do minimum ilości używanego tłuszczu. Naczynia te nadają się do używania zarówno na kuchence indukcyjnej, jak i ceramicznej, elektrycznej, elektrycznej czy gazowej. Za zestaw garnków do płyty indukcyjnej zapłacić należy 199,99 zł.
 
Na naszym blogu znajdziecie garść praktycznych wskazówek na temat tego, jak wybrać zestaw garnków na indukcję. Dowiecie się z niego również, jaki garnek do mleka sprawdzi się najlepiej.
 
Zestawy garnków z naszego asortymentu to gwarancja codziennych, małych sukcesów w wygodnym gotowaniu. Nie czekajcie — przetestujcie je już dziś!