Imbryk do herbaty – doskonały pomysł na prezent

Polecane produkty 14.04.2020


Imbryki do herbaty a zastawa stołowa

Chcąc kupić komuś dzbanek do parzenia herbaty, trzeba mieć na uwadze np. styl całej zastawy stołowej. Najłatwiej jest w przypadku białych elementów, jednak i tu warto zorientować się, czy imbryk do herbaty powinien mieć bardziej nowoczesny, czy też tradycyjny kształt. Tylko w ten sposób prezent będzie udany, a zastawa deserowa kompletna. Liczy się również wielkość serwisu – to pod jego kątem warto wybrać pojemność dzbanka do herbaty. Nie można zapomnieć również o motywie ozdobnym. Niektórzy wolą klasyczne wzory kwiatowe, inni gustują w abstrakcyjnych dekoracjach ceramiki lub porcelany. Jak widzisz, wybór nie jest łatwy.


Imbryk do kawy lub herbaty a styl jadalni

Liczy się też styl jadalni. Ciepło i przytulnie, czy może minimalistycznie i funkcjonalnie? Imbryk do parzenia herbaty to ważny element serwisu kawowego. Tworząc spójną całość z resztą elementów, podkreśla prestiż deseru i pozwala godnie przyjąć gości. Fakt ten daje również wiele przyjemności z czasu spędzonego przy herbacie, cieście i konwersacji. Oprócz wzornictwa liczy się również materiał, z którego wykonano dzbanek do parzenia herbaty. Kamionka to najpopularniejsze rozwiązanie. Najbardziej eleganckie kolekcje stawiają na porcelanę – jej lekkość, odporność na wysoką temperaturę i ponadczasową magię, która dba o aromat i smak parzonych napojów. A może by tak dać komuś w prezencie szklany imbryk do herbaty z podgrzewaczem lub na filiżance?


Jaki rodzaj imbryka do herbaty możesz wybrać?

Gustowny, pojemny, stylowy, elegancki, z pięknym kolorowym motywem… Opcji wyboru masz całą masę. Oprócz ceramicznych dzbanków do parzenia herbaty znajdziesz również wiele szklanych i przezroczystych modeli. Twoją uwagę może w tym wypadku przeciągnąć również projekt dzbanka z wbudowanym zaparzaczem do herbaty, imbryka na filiżance (na spokojne wieczory z dobrą książką), modelu z podgrzewaczem, na długie spotkania z przyjaciółmi, a nawet imbryk emaliowany. Wszystkie je znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Tadar.pl!